PunchDown 5

i

Autor: Instagram/TOTALbet PunchDown TOTALbet PunchDown 5

TOTALbet PunchDown 5 Transmisja TV NA ŻYWO PunchDown 5 gdzie oglądać? 22.10 STREAM ONLINE TOTALbet PunchDown5 LIVE w internecie

2021-10-22 15:47

TOTALbet PunchDown 5 Transmisja TV NA ŻYWO PunchDown 5 gdzie oglądać? 22.10 STREAM ONLINE TOTALbet PunchDown5 LIVE w internecie Już 22 października odbędzie się piąta gala pod szyldem PunchDown. Federacja ta zdobyła wielką popularność, bowiem pomysł na walki jest dość oryginalny. Zawodnicy stoją przy jednym stole i biją się po twarzach plaskaczami. Taka rywalizacja potrafi przynieść potworne nokauty! Gdzie oglądać TOTALbet PunchDown5? Transmisja TV NA ŻYWO PunchDown5 LIVE w internecie.

TOTALbet PunchDown 5 GDZIE OGLĄDAĆ? Dzisiaj PunchDown 5 22.10 TV NA ŻYWO

Na ten pomysł nie było łatwo wpaść. Pierwsza gala PunchDown była dla wielu wielkim znakiem zapytania, ale koncepcja okazała się znakomita. Bardzo szybko walki na „liście” zyskały popularność, a coraz większa liczba zawodników chce się w nich zmierzyć. Wszystkie gale są przeprowadzane w bardzo profesjonalny sposób, a taka organizacja zachęca coraz głośniejsze nazwiska. Podczas TOTALbet PunchDown 5 odbędzie się tradycyjny turniej mężczyzn, w którym wystąpią prawdziwi zawodowcy w walce na plaskacze, jednak dużą uwagę przyciągają dwa starcia wieczoru. W co-main evencie zmierzą się Esmeralda Godlewska, która ma już na koncie jedno zwycięstwo w tej formule, i Patrycja „Patusia” Karczewska. Z kolei w walce wieczoru wystąpią Ewa Piątkowska i Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt. Ta pierwsza to była mistrzyni świata w boksie! Czy jej ciosy otwartą dłonią będą równie potężne? Okaże się już dziś, 22.10 na gali TOTALbet PunchDown 5.

Patusia ostro o Esmeraldzie Godlewskiej: Kto to w ogóle jest?

PunchDown5 STREAM ONLINE TOTALbet PunchDown 5 LIVE w INTERNECIE

- Mam propozycje i bokserskie, i w MMA, i w Punchdownie, ale po prostu chciałam sprawdzić się w tej dyscyplinie, bo kiedy pierwszy raz to zobaczyłam, to uznałam, że to może być coś, co mi wyjdzie dobrze i w czym mogę się sprawdzić, i pokazać z dobrej strony. Dopóki nie wystąpię i nie spróbuję, to nie będę wiedziała, czy tak jest – powiedziała „Super Expressowi” Piątkowska.

Gala TOTALbet PunchDown 5 odbędzie się dzisiaj, w piątek 22 października. TRANSMISJA z gali PunchDown 5 tylko w usłudze PPV! MOŻNA JĄ NABYĆ W TYM MIEJSCU! WYSTARCZY KLIKNĄĆ! Cena transmisji zaczyna się od 19,99 zł. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00. Relację z TOTALbet PunchDown 5 NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Zachęcamy do śledzenia tego wydarzenia z nami!

Sonda
Będziesz oglądał TOTALbet Punchdown 5?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze