Udane powroty na gali MB Boxing Night 9: Spring Punch [WIDEO]

2021-03-19 23:46
Patryk Szymański
Autor: fot. MB Promotions Patryk Szymański

Robert Parzęczewski i Patryk Szymański zaliczyli udane powroty na gali Mateusza Borka w Szklarskiej Porębie. Pierwszy pokonał zdecydowanie na punkty Facundo Nicolasa Galovara, z kolei drugi przed czasem efektownie rozprawił się z Danielem Bociańskim.

Dla Parzęczewskiego to była pierwsza walka po sensacyjnej przegranej przed czasem z Szerzodem Chusanowem. Uzbek znokautował Polaka w niezwykle efektowny sposób i "Arab" przed piątkowym starciem zapewniał, że jeśli wygra sam ze sobą w głowie, to nie będzie miał problemu między linami.

"Schowałem dumę do kieszeni". Powroty na gali MB Promotions [WIDEO]

Galovar kilka razy mocno trafił Parzęczewskiego, twarz Polaka po walce wyglądała na mocno poobijaną, ale "Arab" kontrolował poczynania między linami i wygrał zdecydowanie na punkty. Dwóch sędziów przyznało mu wszystkie osiem rund (80-72), jeden wypunktował 78-74.

Również głównie z samym sobą musiał poradzić sobie Szymański. Patryk przegrał cztery z ostatnich pięciu pojedynków, ale jeszcze raz chciał spróbować swoich sił i tym razem się udało. Nie był to efektowny występ Szymańskiego, ale w 5. rundzie kapitalnym podbródkowym wstrząsnął Bociańskim. Rywal ledwo ustał na nogach, ale sędzia słusznie nie pozwolił mu kontynuować walki.

Mateusz Borek SZCZERZE o walce Głowackiego o tytuł mistrza świata. "Ciosy rywala sieją SPUSTOSZENIE"

Najwięcej emocji dostarczył jednak rewanż Kamila Bodziocha z Jakubem Sosińskim. Pierwsze starcie w zeszłym roku wygrał Bodzioch na punkty, tym razem po kolejnej fajnej bitce sędziowie wskazali na remis. Bodzioch długo nie mógł pogodzić się z tym werdyktem, a w rozmowach z dziennikarzami nie krył łez. Wiele jednak wskazuje na to, że panowie wkrótce spotkają się po raz trzeci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze