Tyson Fury i Deontay Wilder

i

Autor: fot. AP Tyson Fury i Deontay Wilder zmierzą się w sobotę w Las Vegas

Wiemy, z kim zmierzy się zwycięzca walki Fury - Wilder 3!

2021-10-07 11:47

W nocy z soboty na niedzielę Tyson Fury i Deontay Wilder po raz trzeci skrzyżują rękawice. Do walki zostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, ale wiemy już, z kim w kolejnym pojedynku zmierzy się zwycięzca batalii w Las Vegas.

W sobotnią noc będziemy świadkami dopełnienia trylogii. Pierwsza walka pomiędzy Furym i Wilderem zakończyła się remisem, w drugiej Brytyjczyk nie dał Amerykaninowi żadnych szans.

89-letni promotor Tysona Fury'ego o pięknej dziennikarce: Pier***** ją! [WIDEO]

Teraz faworytem bukmacherów i niemal wszystkich ekspertów jest Fury, ale Wilder na każdym kroku zapewnia, że wreszcie dobierze się rywalowi do skóry i go potężnie znokautuje.

Tak czy siak emocje w Las Vegas gwarantowane. Wiemy już także, z kim w kolejnym pojedynku zmierzy się zwycięzca walki w Las Vegas. Federacja WBC oficjalnie ogłosiła, że Fury lub Wilder w następnym starciu wyjdą do ringu z Dillianem Whyte'em.

Warunek jest jeden - Whyte, który posiada status oficjalnego pretendenta do tytułu, a na mistrzowski pojedynek czeka już od czterech lat, musi pokonać 30 października Otto Wallina.

A co w takim razie z walką o wszystkie pasy w królewskiej kategorii? Zgodnie z regulaminem wygrany z Las Vegas będzie miał miesiąc na osiągnięcie porozumienia z obozem Ołeksandra Usyka, ale jak dobrze wiemy Ukrainiec zgodnie z podpisanym kontraktem musi dać teraz rewanż Anthony'emu Joshule. Na unifikacyjny pojedynek poczekamy zatem jeszcze jakiś czas...

Różański o walce Fury - Wilder. "To tykająca bomba, w ręku ma petardę" [TYLKO U NAS]

Sonda
Kto wygra walkę Tyson Fury - Deontay Wilder 3?
Adamek, Borek i Kowancki typują walkę Fury - Wilder
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze