Wilder - Fury 2: Fury wygrywa przed czasem! Pierwsza porażka w karierze Wildera [WIDEO]

2020-02-23 6:33 MSo
Deontay Wilder - Tyson Fury
Autor: EastNews Deontay Wilder - Tyson Fury

Na ten rewanż czekał cały bokserski świat! Deontay Wilder stoczył w MGM Grand szaloną walkę rewanżową z Tysonem Furym. Ten pojedynek przeszedł do historii - "The Bronze Bomber" przegrał pierwszą walkę w zawodowej karierze. Sędzia przerwał pojedynek w siódmej rundzie, po tym jak narożnik byłego już mistrza świata WBC rzucił ręcznik. "Gypsy King" punktował rywala kolejnymi ciosami, dwukrotnie posłał go na deski i sięgnął po pas!

Obaj byli niepokonani, obaj są i będą wielkimi bokserami już do końca swoich karier. Mimo to, Tyson Fury, po pokonaniu Kliczki, przerwał kolejne królewskie panowanie. Całkowicie zdeklasował Deontaya Wildera i jako pierwszy w historii był w stanie go pokonać - i to przed czasem!

Na pogrom zanosiło się od pierwszej rundy. "Gypsy King" punktował od samego początku swojego przeciwnika, trafiając kolejnymi lewymi prostymi. "The Bronze Bomber" próbował odpowiadać, ale udało mu się to tylko w drugiej rundzie, którą zdecydowanie wygrał. Później wszystko szło już zgodnie z planem Brytyjczyka, który doprowadził do pierwszego nokdaunu.

Z ucha Wildera zaczęła lecieć krew, której narożnik nie był w stanie powstrzymać. Ospały i niezwykle wolny Amerykanin nie umiał odpowiedzieć na ciągłą ofensywę Fury'ego, który krok po kroku demolował nieszczelną defensywę rywala. Zamroczcony Wilder padł kolejny raz na deski w piątej rundzie. Choć był w stanie kontynuować pojedynek, to niemal nie wyprowadzał ciosów.

Sędzia cały czas spoglądał w stronę "The Bronze Bombera" i z pewnością zastanawiał się, ile czasu jeszcze ten będzie w stanie się bronić. Cierpliwośc sztabu mistrza świata WBC trwała do siódmej rundy. Gdy Amerykanin zszedł do narożnika i dał się okładać rywalowi, na deski poleciał biały ręcznik, po którym przerwano walkę.

Deontayowi Wilderowi z pewnością oszczędzono mnóstwo zdrowia, a Tyson Fury mógł rozpocząć świętowanie. Został nowym mistrzem świata federacji WBC. Co dalej z jego karierą? Mówi się o potencjalnej trylogii, czyli trzecim starciu z "Bronze Bomberem". Potencjalnym rywalem mógłby być także Anthony Joshua.

Na żywo

Deontay Wilder - Tyson Fury

Dziękujemy za noc spędzoną z nami podczas relacji z walki Wilder - Fury! Życzymy dobrej niedzieli i zapraszamy na kolejne relacje na Sport.se.pl!

Wszystko jest już jasne - walkę przerwał narożnik Wildera, rzucając na ring biały ręcznik!

Dyskusje będą. Widać, że część ciosów spadła na gardę, w momencie przerwania zdołał jeszcze odpowiedzieć. To jednak nie zmienia werdyktu - Tyson Fury wygrywa walkę o mistrzostwo świata WBC w siódmej rundzie!

Niezadowolony jest Deontay Wilder. Trudno mu się dziwić, jednak sędzia musiał przerwać tę walkę. "The Bronze Bomber" był bezradny. Tyson Fury nowym mistrzem świata WBC!

Wilder - Fury, 7 runda

KOOOOOOONIEC!

WILDER ZAMKNIĘTY W NAROŻNIKU. Kilka mocnych ciosów Tysona Fury'ego i sędzia przerywa walkę. Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Wilder - Fury, 6 runda

Połowa walki za nami. Na powtórkach pokazywanych przez realizatorów wyglądało na to, że... Fury lizał swojego rywala w klinczu.

Wilder - Fury, 6 runda

Wolny, apatyczny jest Deontay Wilder. On nie jest sobą! To nie jest ten "Bronze Bomber", którego znamy. Krew leje się z ust Amerykanina. Szalona wymiana w narożniku. Chwije się na nogach mistrz WBC!

Wilder - Fury, 5 runda

W przerwie między rundami widać, jak krew leje się z ucha Wildera.

Wilder - Fury, 5 runda

Ostrzeżenie otrzymał od sędziego Tyson Fury. Deontay Wilder zepchnięty do totalnej defensywy. On nie istnieje! Cały czas jest na miękkich nogach.

Wilder - Fury, 5 runda

Na wycieńczonego wygląda Deontay Wilder. Po kolejnym uderzeniu pada na deski "The Bronze Bomber".

Wilder - Fury, 4 runda

Jak na razie nie wie, co się dzieje w ringu Deontay Wilder! Tyson Fury wygrywa trzecią rundę, a za poprzednią ma jeszcze przewagę nokdaunu.

Wilder - Fury, 4 runda

Potknął się w ringu Deontay Wilder i trzeci raz był na deskach, choć drugi raz sędziia nie miał powodu, by liczyć Amerykanina. To musi wpływać na psychikę!

Wilder - Fury, 3 runda

Na miękkich nogach schodzi do narożnika Wilder. Poczuł krew Fury. Mordercze spojrzenie Brytyjczyka odprowadziło Amerykanina. Idealnie za ucho trafił rywala Tyson Fury!

Wilder - Fury, 3 runda

DEONTAY WILDER NA DESKACH!

Wilder - Fury, 2 runda

Oni nie będą odpuszczać, będą walczyć do samego końca. Więcej razy, mocniejszymi ciosami trafiał Wilder. Końcówka była jednak szalona. Obaj po gongu zwarli się w narożniku i wymieniali ciosy w klinczu. Co za wola walki!

Wilder - Fury, 1 runda

Świetnie wchodzi w walkę Tyson Fury. Brytyjczyk trafiał lewą ręką często i dobrze uciekał przed ciosami Deontaya Wildera. Amerykanin kilkukrotnie trafił jednak rywala. Niech ten pojedynek trwa w takim tempie.

Wilder - Fury, 1 runda

ZACZYNAMY WALKĘ! Niech to będzie po prostu znakomity pojedynek, który zapamiętamy na lata.

Zawodnicy poznali już zasady! Zaczynajmy tę walkę!

Trwa przedstawienie obu zawodników! Na szali pas mistrzowski federacji WBC!

Publiczność stoi dziś po stronie Tysona Fury'ego!

Świecidełka, światełka, korony, lektyki i trony - to było fajne i ciekawe, ale teraz... czas na wielkie grzmoty! Wilder czy Fury?

Co za strój Deontaya Wildera! "The Bronze Bomber" wygląda niczym postać z Transformersów!

Ciekawe, co przygotował Deontay Wilder. Fury wyszedł do ringu w rytm piosenki "This is crazy". To było szaleństwo.

Wielka wrzawa dla "Gypsy'ego Kinga"!

Tyson Fury wjeżdża na halę... na tronie w lektyce w towarzystwie kobiet. Co za szaleństwo!

"Gypsy King" idzie już w stronę ringu! Korona, królewskie szaty. Zaczynamy show!

Atmosfera w MGM Grand niesamowita! Las Vegas zapłonie już za chwilę!

Podczas ostatniej walki Fury wstał cudem w dwunastej rundzie. To miał być nokaut! Czy tym razem też czeka nas szalony dreszczowiec?!

Conor McGregor jest dziś zdecydowanie #TeamFury!

Czas na hymn Stanów Zjednoczonych!

Bukmacherzy wyceniają szansę po połowie. Jeśli zwycięstwo przyniesie nokaut, faworytem jest Deontay Wilder. Na punkty triumfować powinien Tyson Fury.

Wilder w pełni skoncentrowany. Czekamy na wyjście zawodników do ringu!

Ostatnie chwile przed walką wieczoru w szatni Tysona Fury'ego!

Jeszcze chwila, jeszcze moment! A my ten czas wykorzystamy, by sprawdzić, jak walkę wieczoru typują czytelnicy "Super Expressu"! 50% wierzy w zwycięstwo Deontaya Wildera, 48% w triumf Tysona Fury'ego, a pozostałe 2% twierdzi, że walka zakończy się remisem.

Magic Johnson, Mike Tyson i wielu, wielu innych! Legendy sportu czy świata celebrytów już na hali MGM Grand w Las Vegas. Wszyscy czekamy na walkę wieczoru Wilder vs Fury!

Washington - Martin, 6 runda

NOOOOOOKAUT! Martin trafił tuż pod okiem Washingtona i zamknął tę walkę w efektowny sposób. Sędzia nawet nie kontynuował liczenia, tylko od razu zarządził zwycięstwo młodszego zawodnika.

Washington - Martin, 5 runda

Piąta runda za nami i kolejna raczej na konto Martina. Bardzo dużo prostych dochodziło do głowy Washingtona. Pod koniec rundy z ust Martina wypadł ochraniacz, ale sędzia kazał jeszcze kilka sekund dokończyć rundę i dopiero oddał osłonę bokserowi.

Washington - Martin, 4 runda

Zdecydowanie runda na korzyść Martina. Sporo ciosów doszło do głowy Washingtona, zwłaszcza, kolejny raz, w samej końcówce. Głowa odskakiwała Geraldowi.

Washington - Martin, 3 runda

Bardzo schematycznie walczy Washington i łatwo rozczytał go Martin. Nie pozwala się zbyt często trafić, ale i sam nie wyprowadza za wielu ciosów. Czekamy na grzmoty jak w końcówce pierwszej rundy.

Washington - Martin, 2 runda

Znacznie spokojniejsza runda w wykonaniu obu zawodników. Washington wyprowadził więcej celnych ciosów, ale przez trzy minuty obaj badali grunt. Więcej w tym było chodzenia, niż rzeczywiście boksowania.

Washington - Martin, 1 runda

Ten pojedynek może nas dobrze przygotować do walki wieczoru. Bardzo długo panowie tylko się wyczekiwali, badali teren i dystans. Nagle ruszyli do ataku. Najpierw trafiał Washington, ale piekielnie mocno w końcówce odpowiedział Martin.

Washington - Martin, I runda

ZACZYNAMY CO-MAIN EVENT!

Już w ringu dwaj przedostatni bohaterowie gali w Las Vegas.

Jeszcze co najmniej godzina, zanim w ringu pojawią się Deontay Wilder i Tyson Fury. Jak wynik walki widzą czytelnicy "Super Expressu"? 2,5% twierdzi, że kolejny raz zobaczymy remis. 49% stawia na Fury'ego, a 48,5% na Wildera!

Oni też już czekają i nie mogą się doczekać pojawienia się w ringu. Zanim to, najpierw między liny wejdą Washington i Martin!

Ostatnie dwie walki na gali w MGM Grand w Las Vegas. W ringu pojawią się jeszcze Charles Martin i Gerald Washington, a potem Deontay Wilder podejmi w walce wieczoru Tysona Fury'ego.

Emanuel Navarrete pokonuje Jeo Santisimę w jedenastej rundzie przez techniczny nokaut. Sędzia przerwał pojedynek, gdy Santisima był zasypywany gradem ciosów pod linami.

Czy Tyson Fury założy koronę i przełoży mistrzowski pas przez swój bark już za około 2,5 godziny?

Już za kilka chwil do ringu wyjdą kolejni zawodnicy, którzy będą walczyć w co-main evencie gali w Las Vegas! Trwa ósma runda pojedynku mistrzowskiego Navarrete - Santisima.

Pięściarze powoli zaczynają przygotowania do walki. Coraz bliżej pojedynku wieczoru i wielkiego rewanżu - Deontay Wilder vs Tyson Fury 2!

Rozpoczęła się walka Emanuel Navarrete - Jeo Santisima o pas WBO wagi junior piórkowej (do 55,3 kg)!

U boku Deontaya Wildera, niezależnie od wyniku z pewnością stanie Telli Swift. Kim jest seksowna narzeczona "Bronze Bombera"?

Emocje sięgają zenitu! Niech to się już zacznie - czekamy na pierwszy gong.

Sebastian Fundora po jednogłośnej decyzji sędziów wygrał z Danielem Lewisem. Już tylko dwie walki dzielą nas od pojedynku Deontay Wilder - Tyson Fury!

Jak na razie walkę Deontay Wilder - Tyson Fury 2 typują czytelnicy "Super Expressu"? 47% wskazuje na Deontaya Wildera, 50% na Tysona Fury'ego, a reszta twierdzi, że czeka nas kolejny remis! Możecie wpłynąć na wyniki głosując tuż nad relacją.

Oby gorąco było nie tylko podczas samego tzw. "trash talkingu", ale również w ringu!

W pełni skoncentrowany, skupiony na swoim zadaniu Deontay Wilder. "Bronze Bomber" dopisze do swojego rekordu kolejny nokaut?

Tyson Fury i Deontay Wilder są już w hali! Rozpoczną swoje przygotowania. Brytyjczyk zaskoczył garniturem, na którym znajdują się... jego podobizny!

Jak wyglądała pierwsza walka Deontaya Wildera z Tysonem Furym? Jeśli nie mieliście okazji jej obejrzeć, tutaj możecie zobaczyć ją całą. Legalnie i zupełnie za darmo!

Na walkę Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem czeka cały bokserski świat! Oby mówiło się o niej jeszcze przez wiele, wiele lat!

Jak wynik walki typują eksperci, byli i obecni pięściarze? Sprawdźcie w wideo poniżej!

Trwa jeden z ciekawszych pojedynków na tej gali. Daniel Lewis walczy z Sebastianem Fundorą. Najciekawsza jest jednak dysproporcja wzrostu między panami.

Na ten rewanż czeka cały bokserski świat! Na relację z walki Deontay Wilder - Tyson Fury 2 zaprasza portal Sport.se.pl.