Krzysztof Włodarczyk

i

Autor: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl Krzysztof Włodarczyk

Szczere słowa

Wstrząsające wyznanie "Diablo" Włodarczyka o więzieniu. Polski mistrz nie miał lekko, o wszystkim opowiedział

2023-05-08 16:01

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk już 20 maja stoczy kolejną walkę. Odbędzie się ona niemal równo rok po tym, jak były mistrz świata opuścił więzienie po pięciomiesięcznej odsiadce. 41-latek nigdy nie ukrywał, że były to trudne chwile i ostatnio wyjątkowo mocno otworzył się na temat pobytu w więzieniu. "Diablo" nie miał lekko, a jego wstrząsające wyznanie sprawia, że nogi mogą się ugiąć.

Krzysztof Włodarczyk wróci na ring 20 maja w Białymstoku. W Filharmonii Podlaskiej na gali KnockOut Boxing Night 28 "Diablo" wystąpi w co-main evencie, ale jego rywal nie jest jeszcze znany. Wiadomo, że jego walka poprzedzi starcie Kamila Szeremety z Francuzem Nizarem Trimechem. 41-latek wciąż wierzy w jeszcze jedną wielką walkę, być może nawet mistrzowską. Aby było to możliwe, z pewnością nie może pozwolić sobie na wpadkę w Białymstoku. Dla Włodarczyka najbliższa walka będzie szczególna również ze względu na termin. 1 lipca zeszłego roku opuścił on więzienie po pięciomiesięcznej odsiadce, więc powoli zbliża się rocznica tego ważnego momentu. Pobyt za kratami wywarł mocny wpływ na psychice "Diablo", o czym szczerze opowiedział on w ostatniej rozmowie z WP SportoweFakty.

Wstrząsające wyznanie "Diablo" Włodarczyka o pobycie w więzieniu

Tylko głupi nie wyciąga wniosków po takim doświadczeniu. To miejsce potrafi złamać każdego chojraka. Jeśli ktoś mówi, że pobyt w więzieniu to wakacje, to po prostu kłamie lub jest po prostu niedojrzały. Mam wrażenie, że każdy dzień spędzony za kratami cofa człowiekiem pod każdym względem, co najmniej o kilka dni. Nie wszyscy są w stanie to wytrzymać psychicznie - przyznał były mistrz świata. Dla utytułowanego pięściarza zderzenie z półświatkiem nie było łatwe.

Zrobiono ze mnie bandytę i wrzucono do grona prawdziwych bandytów. Siedziałem na oddziale z ludźmi, którzy połowę swojego życia spędzili w różnych więzieniach. To byli zawodowi złodzieje, oszuści. Wielu z nich na 45 lat życia, 15 lat spędziło właśnie w izolacji. To bardzo trudne doświadczenie. Śmieję się, gdy słyszę wyobrażenia niektórych ludzi o pobycie w więzieniu - powiedział szczerze Włodarczyk. Ostatnim razem został skazany za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. W związku z tym "Diablo" porusza się teraz komunikacją miejską i na rowerze:

Sonda
Czy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk osiągnie coś jeszcze w boksie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze