Artur Szpilka, Zbigniew Boniek

i

Autor: CyfraSport Artur Szpilka, Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek ma swojego faworyta w walce Szpilka - Różański. Mówi o łatwym zwycięstwie

2021-05-30 16:36

Już w niedzielny wieczór w Rzeszowie dojdzie do walki Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Pojedynek ten budzi zewsząd gigantyczne zainteresowanie. Swojego faworyta ma również prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. "Zibi" poszedł nawet i o krok dalej. Uważa, że jeśli zaistnieje jeden z czynników, to w stolicy Podkarpacia będziemy świadkami gładkiego zwycięstwa. W kim Boniek upatruje faworyta?

Wielkie emocje

Pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim od wielu miesięcy owiany jest olbrzymimi emocjami. Wszyscy fani polskego sportu są ciekawi, jak ostatecznie wypadną obaj pięściarze. A zwłaszcza, że będą walczyli nie tylko o pas mistrzowski, ale i o szanse na dalszą międzynarodową karierę. Doliwy do ognia dolewa fakt, że Artur Szpilka i Łukasz Różański - mówiąc bardzo delikatnie - nie pałają do siebie sympatią. Cała ta otoczka sprawia, że każdy chce już poznać ostateczne rozstrzygnięcia.

Szpilka - Różański. Gorące face to face!

Faworyt "Zibiego"

Galę w Rzeszowie zamierza obserwować także i prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. "Zibi" już w przeszłości podkreślał, że lubi boks i z przyjemnością ogląda zmagania na wysokim poziomie. Nie inaczej będzie także i niedzielnego wieczora. Sternik polskiego futbolu ma nawet swojego faworyta. Upatruje go w Arturze Szpilce, ale pod jednym warunkiem. O ile pięściarz z Wieliczki... nie da się wcześniej trafić swojej szczęki. Czy tak właśnie będzie to wyglądało w Rzeszowie?

Zaskakujące zachowanie Szpilki! Krótka konferencja prasowa. O co poszło?! [WIDEO]

Wielkie oczekiwanie dobiega końca. Już w niedzielny wieczór przekonamy się, kto w hali w Rzeszowie sięgnie po zwycięstwo - Artur Szpilka czy Łukasz Różański. Walkę będzie można oglądać za pomocą systemu pay-per-view. Aby z niego skorzystać, należy kliknąc w to zdanie i wykupić odpowiednią usługę.

ROZPIE*** CIĘ!! GORĄCO NA WAŻENIU SZPILKA-RÓŻAŃSKI
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze