Artur Szpilka, Zbigniew Boniek

i

Autor: CyfraSport Artur Szpilka, Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek podsumował walkę Artura Szpilkę po walce z Łukaszem Różańskim. Co za słowa!

2021-05-31 7:19

W niedzielny wieczór w Rzeszowie odbyła się długo wyczekiwana walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Jak się ostatecznie okazało, potrwała ona raptem 2 minuty i 25 sekund - tyle czasu zajęło drugiemu z wymienionych pięściarzy, aby położyć swojego rywala na deski. Pojedynek cieszył się w naszym kraju ogromnym zainteresowaniem. Skomentował go także prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Walka z dreszczykiem

Nic w ostatnich latach nie wywoływało takich emocji w polskim boksie jak właśnie pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Obaj pięściarze stawiali na szali swoje dalsze losy. Tylko zwycięstwo otwierało im możliwość otrzymywania kolejnych propozycji ciekaw walk międzynarodowych. Oliwy do ognia dolał fakt, że obaj zawodnicy - mówiąc bardzo delikatnie - zdecydowanie za sobą nie przepadają. Ostatecznie wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej rundzie, po nokaucie zatriumfował Różański.

Artur Szpilka NOKAUT WIDEO. Te obrazki są BRUTALNE. Potworna siła Różańskiego

Boniek oglądał

Gala Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie przyciągnęła przed odbiorniki mnóstwo fanów sportu. A do tego grona niewątpliwie zaliczy się także i prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Przed startem pojedynku "Zibi" dawał większe szanse na wygraną Arturowi Szpilce podkreślając jednak jak kluczowe będzie, żeby nie dał się trafić w szczękę. Niestety dla "Szpili", obawy te sprawdziły się w ringu i szybko poległ. Co na to Zbigniew Boniek?

W taki sposób widział to wszystko Zbigniew Boniek. Teraz już antomiast prezes PZPN w pełni skupi się zapewne na drugim tygodniu przygotowań do mistrzostw Europy. Tym bardziej, że już we wtorkowy wieczór reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz. Jej rywalem na stadionie we Wrocławiu będzie inny uczestnik EURO, Rosja.

KAMISZKA O DEMONACH SZPILKI: ZAMARTWIAM SIĘ...
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze