Laura Grzyb

i

Autor: Instagram/lauragrzyb_official Laura Grzyb

Świetna figura

Zjawiskowa polska pięściarka zrzuciła ubrania i odsłoniła ciało. Widok, który rzuca na kolana. Serce bije na najwyższych obrotach

2023-11-19 16:07

Kobiecy boks w Polsce niestety nie jest na najwyższym poziomie i po tym, jak z zawodowej kariery zrezygnowały Ewa Piątkowska i Ewa Brodnicka, zabrakło następczyń. Nadzieją na "lepsze jutro" jest Laura Grzyb. Pięściarka z Jastrzębia Zdroju stoczyła dziesięć pojedynków i dziesięć z nich wygrała. 28-latka przebija się do czołówki w swojej wadze, a fanów zachwyca nie tylko w ringu, ale i zdjęciami w mediach społecznościowych.

Jeszcze kilka lat temu polski boks miał dwie czołowe pięściarski świata. Ewa Piątkowska i Ewa Brodnicka dzierżyły tytuły mistrzyń świata i w zdecydowanej części przypadków schodziły z ringu jako zwyciężczynie. Po tym, jak zdecydowały się zmienić nieco swoje kariery i spróbować sił w mieszanych sztukach walki, w kobiecym boksie w Polsce pojawiła się wyrwa. Ale jest nadzieja, że niebawem znów będziemy mieć wielką, światową postać. A takie nadzieje daje Laura Grzyb.

Kusy góralski strój pięknej polskiej pięściarki zaskoczył wszystkich! Tak Grzyb wyszła na ważenie, aż trudno oderwać wzrok

Polska pięściarka zachwyca figurą. Co za zdjęcie!

28-latka na zawodowych ringach jest niepokonana. W dziesięciu pojedynkach odniosła dziesięć zwycięstw z czego trzy zakończyła przed czasem. Jej najważniejszą walką w dotychczasowej karierze było starcie z Marią Cecchi w kwietniu tego roku. Stawką pojedynku był pas mistrzyni Europy w wadze koguciej. I Grzyb zdobyła ten tytuł. Co więcej, w październiku skutecznie go obroniła w walce z Stevi Levy.

Zachwyca w ringu i poza nim! Piękna Laura Grzyb mówi o sytuacji, w której popłakałaby się z radości

Jest więc duża nadzieja, że Grzyb będzie pomału pięła się w swojej kategorii wagowej. 28-latka aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Zwłaszcza jedno z ostatnich zdjęć rozgrzało kibiców. Grzyb zaprezentowała się bowiem w bikini, a fani nie szczędzili jej komplementów. - Śliczna figura - czytamy w jednym z komentarzy.

Andrzej Wasilewski podsumowuje świetny rok i komentuje angaż Adamka w Fame
Nasi Partnerzy polecają