Znany bokser chce się zmierzyć z Joshuą. Liczy na wsparcie SEKSOWNEJ partnerki

2019-12-13 11:45 MD
Andrea Bulgaria
Autor: Instagram / andreabulgaria Andrea Bulgaria

W miniony weekend odbyła się walka o cztery pasy mistrza świata wagi ciężkiej pomiędzy Andy Ruizem a Anthonym Joshuą. Pojedynek zwyciężył Brytyjczyk i zrewanżował się Meksykaninowi za czerwcową porażkę w Nowym Jorku. Swoich sił z nowym-starym mistrzem chciałby teraz spróbować bułgarski pięściarz Kubrat Pulev. A jeżeli by do tego doszło, z pewnością mógłby liczyć na wsparcie swojej seksownej partnerki!

Starcie Ruiza z Joshuą, do którego doszło w Arabii Saudyjskiej, rozstrzygnęło się dopiero na punkty. Po werdykcie sędziów, ręce w geście radości mógł unieść Brytyjczyk, który tym samym odzyskał mistrzowskie pasy wagi ciężkiej. Niektórzy już myślą jednak o tym, żeby zdetronizować pięściarza, który na Półwyspie Arabskim udowodnił swoją wartość. Zalicza się do nich Kubrat Pulev, 38-letni bokser z Bułgarii.

Gdyby doszło do pojedynku, Bułgar z pewnością mógłby liczyć na wsparcie swojej seksownej partnerki - Andrei. Para jest ze sobą od ponad dekady, choć w ostatnim czasie przeżywała trudne momenty. Kobieta, która na co dzień jest piosenkarką, zamieścił post informujący, że po niemal 13 latach spędzonych razem zdecydowała się na separację. Wkrótce go jednak usunęła co pozwala sądzić, że wróciła do dawnej miłości. Według bułgarskich mediów, para była widziana także razem w hotelu w Płowdiwie.

Na początku roku Andrea wstawiła się za swoim ukochanym Kubratem, gdy ten podczas wywiadu dla SunSport... pocałował dziennikarkę Jennifer Ravalo. California State Athletic Commission od razu zawiesiła Puleva, ale partnerka nie miała mu za złe tej sytuacji.

Jedno jest pewne - Andrea z pewnością bardzo mocno kochana swojego partnera i gdyby przyszło mu stanąć oko w Joshuą, to z pewnością nie pozostawiłaby go bez wsparcia!

Najnowsze