160 kontra 80 kilogramów! Wojtek Gola wyzwał do walki Irańskiego Hulka

2020-08-02 22:29 MC
Irański Hulk
Autor: Instagram/sajadgharibiofficial Irański Hulk

Jeden z włodarzy FAME MMA Wojtek Gola chętnie zmierzyłby się z kimś większym od siebie. O wiele większym od siebie! Podczas konferencji przed galą FAME MMA 7 31-latek wyzwał do walki Sajada Gharibiego, który jest znany jako "Irański Hulk". Nie przeraża go fakt, że ten wniósłby do oktagonu dwa razy więcej kilogramów od niego.

Sajad Gharibi, znany jako "Irański Hulk", od dłuższego czasu jest łączony z występami w MMA. W lutym tego roku zapowiedział nawet, że nawiązał współpracę z jedną z federacji, jednak do dziś nie poznaliśmy szczegółów. Spekulowano, że może chodzić o FAME MMA. Tym bardziej, że Wojtek Gola spotkał się wcześniej z "Irańskim Hulkiem".

FAME MMA 7: Stifler będzie miał TATUAŻ z Popkiem?! Jest jeden warunek

Możliwe, że coś jest na rzeczy... Włodarz FAME MMA wyzał potężnego kulturystę do walki, chociaż między nimi jest ogromna różnica w wadze. - Myślę, że jestem w stanie go pokonać - powiedział Gola. - 160 kontra 80 kilogramów, dwa razy jak ja. Sajad Gharibi, jeżeli się odważysz... A myślę, że nie będziesz miał z tym problemów, to wyzywam cię do oktagonu - dodał.

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gola stoczył do tej pory dwie walki w FAME MMA. W grudniu 2019 roku przegrał z Joelem Morrisem, natomiast w marcu 2020 roku pokonał Marcina "Rafonixa" Krasuckiego.