FAME MMA 7: Stifler będzie miał TATUAŻ z Popkiem?! Jest jeden warunek

2020-08-02 21:01 MC
Damian Stifler Zduńczyk
Autor: YouTube/FAME MMA Damian "Stifler" Zduńczyk

Bohaterowie walki wieczoru FAME MMA 7 Paweł "Popek Monster" Mikołajuw i Damian "Stifler" Zduńczyk w niedzielę spotkali się podczas pierwszej oficjalnej konferencji przed galą. Wygląda na to, że stawka pojedynku rośnie, szczególnie dla "Stiflera". On sam zaproponował, że jeśli przegra, to zrobi sobie tatuaż z "Popkiem"!

Damian "Stifler" Zduńczyk i Paweł "Popek Monster" Mikołajuw uwielbiają tatuaże. Po gali FAME MMA 7, która odbędzie się 7 września, może się okazać, że ten pierwszy będzie musiał wybrać się do salonu, by zrobić sobie kolejny... - Chciałbym podbić trochę stawkę. Jeżeli przegram walkę, to wytatuuję sobie twoją głowę na moim ciele. Jeżeli ty przegrasz, to wystąpisz u nas w odcinku (chodzi o nowy projekt "Stiflera - przyp. red.) - powiedział debiutujący w FAME MMA zawodnik.

FAME MMA 7: Awantura Marcina Najmana z "Don Kasjo"! Prawie doszło do RĘKOCZYNÓW

Koloseum - Stifler

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Co na to "Popek"? Oczywiście, że przystał na propozycję. Ktoś z widzów głośno zaproponował, że uczestnicy walki wieczoru FAME MMA 8 może powinni umówić się na "tatuaż za tatuaż". Odpowiedź "Popka" była rozbrajająca - Ja już nie mam miejsca - przyznał z uśmiechem.

Najnowsze