FAME MMA 7: Awantura Marcina Najmana z Don Kasjo! Prawie doszło do RĘKOCZYNÓW

2020-08-02 20:19 MC
Marcin Najman i Don Kasjo
Autor: YouTube/FAME MMA Awantura Marcina Najmana z "Don Kasjo"

Między Marcinem Najmanem i Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim znów zrobiło się gorąco! W trakcie pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 7 niewiele brakowało, by doszło do wymiany ciosów. "El Testosteron" sprowokował swojego niedoszłego rywala na tyle, że musiał powstrzymywać go kilku ochroniarzy!

Marcin Najman i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński nie pałają do siebie sympatią, co nie jest dla nikogo tajemnicą. Od dawna mówi się o ich walce, jednak trzeba będzie na to jeszcze poczekać. Chociaż obaj wystąpią na nadchodzącej gali FAME MMA 7, to Najman zmierzy się z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczakiem, natomiast Życiński z Łukaszem Lupą.

FAME MMA 7: Karta walk

"El Testosteron" podczas konferencji ogłosił, że nie stoczy pożegnalnej walki na FAME MMA 7. W swoim ostatnim pojedynku chce się bowiem zmierzyć z "Don Kasjo". - Spotykamy się tutaj, by zapowiedzieć tak naprawdę moje dwie ostatnie walki. Byłaby jedna, bo bardzo chciałem ją stoczyć w formule MMA. Była propozycja dla Don Kasjo, ale jej nie przyjął. Dlatego zrobimy tak... Pierwszą stoczę z Darkiem w MMA. Drugą, być może na kolejnej gali, z Don Kasjo na takich warunkach, jakie zechciał. (...) Na pięści, w małych rękawicach, w oktagonie - powiedział.

FAME MMA 7: Stifler pierwszy raz o walce z Popkiem! "Monster" nawiedził go w SNACH! [WIDEO]

FAME MMA 7 - zwiastun/trailer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W pewnym momencie "El Testosteron" wrócił do walki "Don Kasjo" z Adrianem Polakiem na FAME MMA 3, która zakończyła się kontrowersyjnym werdyktem. Sędziowie przyznali zwycięstwo temu drugiemu. Życiński złożył protest, który rozpatrzono po jego myśli i ogłoszono go zwycięzcą. "Don Kasjo" wściekł się, gdy Najman zasugerował, że Polak był lepszy... - Proponuję zrobić taki test. Włączcie zegarki i umawiamy się na dziesięć sekund. Wyjdźmy tutaj. Gwarantuję ci, że będę cię miał w bocznej, w dosiadzie - zaproponował "El Testosteron".

FAME MMA 7: Kim jest rywal Marcina Najmana?

"Don Kasjo" przyjął wyzwanie. Panowie ruszyli w swoim kierunku i kto wie, jakby się to zakończyło, gdyby nie interwencja ochrony. Życiński był tak nabuzowany, że potrzeba było kilku ochroniarzy, by go powstrzymać. Później pod adresem Najmana padło mnóstwo niecenzuralnych słów.

Najnowsze