FAME MMA 7: Karta walk. Kto walczy na gali FAME MMA 7? Kiedy i gdzie gala FAME MMA 7 5.09.2020?

2020-08-01 22:37 MSo
Fame MMA 6
Autor: LAGRAF/FAME MMA Fame MMA 6

Kto zawalczy na gali FAME MMA 7? Gala FAME MMA 7 - walki, zawodnicy, karta walk. Jakie walki potwierdzone na gali FAME MMA 7 5.09.2020? Gdzie odbędzie się gala FAME MMA 7? Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wracają gale MMA. Swoje siódme wydarzenie zorganizuje także FAME MMA. Na początku września do klatki wejdą czołowi celebryci z naszego kraju. Swój debiut zaliczy chociażby Paweł "Popek" Mikołajuw! Karta walk gali FAME MMA 7. Kto zawalczy 5.09.2020?

FAME MMA 7 5.09.2020: karta walk. Kto walczy na FAME MMA 7?

Wracają emocje związane z galami FAME MMA! Na FAME MMA 6 w walce wieczoru Marta Linkiewicz pokonała "Zusje". Wcześniej do klatki wszedł Marcin Najman, który przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, a Wojtek Gola pokonał "Rafonixa" (pełne wyniki FAME MMA 6 znajdziesz tutaj). Część bohaterów zobaczymy też podczas nadchodzącej edycji. Już na początku września odbędzie się siódma impreza spod znaku poznańskiej organizacji. Gala odbędzie się 5 września! Pojawiły się też informacje, że ponownie zostanie zorganizowania w studiu telewizyjnym. Wszystko zależy jednak od sytuacji epidemiologicznej w kraju! Kto ma walczyć na FAME MMA 7? Podczas wakacji szefowie organizacji potwierdzili wielki transfer. Do klatki wraca Paweł "Popek" Mikołajuw, znany raper, który wcześniej występował dla KSW. To on ma być bohaterem walki wieczoru.

Zobacz także: Artur Szpilka coraz bliżej startów w MMA?! Może trafić do FAME MMA

Wojtek Gola przed FAME MMA 7: Zmieniliśmy datę gali dla kibiców

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wojtek Gola jeszcze przed ogłoszeniem transferu powiedział w rozmowie z "Super Expressem", czy jego zdaniem na FAME MMA 7 zobaczymy najmocniejszą kartę walk. - Nie powiem, że najlepsza, bo każda karta walk jest zupełnie inna. Dla jednego ta będzie najlepsza, dla innego słabsza. Najbardziej czekam na walkę wieczoru, która będzie bardzo zaskakująca. W tej chwili nikt nie byłby w stanie tego odgadnąć. Jeszcze na wcześnie na szczegóły, ale personalnie będzie dla mnie emocjonująca - tłumaczy Gola.

Do klatki wejdzie także chociażby Marcin Najman. Ma być to jedna z dwóch ostatnich walk w karierze "El Testosterona". Po porażce z "Bestią" Piechowiakiem wyraźnie zastrzegł, że chce słabszego rywala. - Nie może być tak silny jak ta Bestia - powiedział, doceniając klasę przeciwnika, który brutalnie go znokautował. FAME MMA 7 będzie wieczorem rewanżów! Adrian Polak wejdzie do oktagonu, by zmierzyć się z Amadeuszem Ferrarim! Po ich walce na FAME MMA 4 doszło do małej awantury także w press roomie. Na tej pojedynek kibice czekają z wielką niecierpliwością.

Zobacz także: Gorzkie słowa szefa FAME MMA. To była kompletna KATASTROFA

W drugim starciu rewanżowym, Kamil Hassan podejmie Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórkę. Obaj weszli do klatki pierwszy raz na FAME MMA 3. W ringu zobaczymy również Arkadiusza Tańculę, Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego czy Łukasza Lupę! Na razie nie wiadomo, gdzie odbędzie się FAME MMA 7. W grę wchodzi studio TV lub hala. Wszystko zależy od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.

FAME MMA 7 aktualna KARTA WALK:

Paweł "Popek" Mikołajuw - TBA
Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
Marcin Najman - TBA
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Łukasz Lupa (walka w K-1)
Arkadiusz Tańcula - Piotr Tyburski
Krystian „Krycha” Wilczak - Maciej „Szewcu” Szewczyk
Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Zobacz także: FAME MMA: "Bestia" zawalczy na FAME MMA 7? Jest jeden warunek!

Najnowsze