Absurdalny atak na Jana Błachowicza. Były rywal próbuje obrazić polskiego mistrza UFC, mocna riposta

2021-10-19 16:29
Jan Błachowicz
Autor: Tomasz Radzik / SE Jan Błachowicz

Jan Błachowicz zbliża się do kolejnej walki o pas mistrzowski organizacji UFC. Z równowagi próbuje go wyprowadzić jego były rywal. Corey Anderson został brutalnie znokautowany w rewanżu, a mimo to próbuje atakować i podgryzać "Cieszyńskiego Księcia". Nasz zawodnik pięknie się odgryzł. Mocna riposta okazała się bardzo skuteczna!

Nikt nie lubi arogancji, brzydkich ataków i niepotrzebnych słów, które nie odnajdywały zbyt wielkiego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jan Błachowicz jest o krok od kolejnego pojedynku o pas mistrzowski organizacji UFC. Posiadacz trofeum w kategorii półciężkiej na UFC 267 w Abu Zabi zmierzy się z Gloverem Teixeirą. Na swojej drodze do bicia się o najważniejsze cele pokonał m.in. Coreya Andersona. W rewanżu brutalnie go znokautował i poniekąd wyrzucił z najlepszej organizacji świata. Dziś zawodnik Bellatora próbuje się odgryzać.

NIE PRZEGAP! Gwiazda KSW miała łzy w oczach, gdy to wyznawała. Trudne słowa o domu dziecka, alkoholu i przemocy

Anderson zaatakował Błachowicza przed UFC 267

Anderson wytknął Polakowi pojedynek z 2015 roku, gdy zwyciężył na punkty. - Nie zapomnijmy o tym co wydarzyło się w naszej pierwszej walce kiedy wyglądałeś jak słoń. Potem napisałeś, że musisz pojechać do domu i przemyśleć swoją karierę. Tak, zostałem znokautowany w drugiej walce (lucky punch?), ale to ja sprawiłem, że byłeś moją dziewczyną przez 15 minut i tutaj nie ma mowy o żadnym farcie - wbijał szpilkę Polakowi na Twitterze.

Pies Jana Błachowicza chciał zjeść pas mistrzowski UFC. Poznaj niezwykłą historię w galerii poniżej!

Jan Błachowicz mocno odpowiedział Andersonowi. - Czekajcie... Facet, który wyleciał z UFC po tym, jak go uśpiłem i prawie zmusiłem do przejścia na emeryturę, wygrał kilka walk w drugiej lidze i twierdzi, że jest najlepszy? Może uderzyłem go za mocno... - napisał "Cieszyński Książę"!

UFC 267: Kiedy walka Błachowicz - Teixeira?

Jan Błachowicz pojawi się na gali UFC 267 w Abu Zabi. Gala odbędzie się 30 października w hali Etihad Arena na Yas Island.

Sonda
UFC 267: Kto wygra walkę Błachowicz - Teixeira?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze