Adrian Polak Polański

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Adrian "Polak" Polański

prezes FAME zabrał głos

Adrian Polak nie jest już zawodnikiem FAME MMA! Krzysztof Rozpara ujawnił, co z karą za pomówienia kierowane w stronę Wiewióra

2023-07-01 14:41

Przed kilkoma tygodniami zrobiło się głośno o Adrianie "Polaku" Polańskim po tym, jak podczas konferencji prasowej przed FAME 18 zdecydował skierować do Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórki pytanie, które mogło sugerować odurzenie pewnej kobiety podczas wspólnej zabawy. Wtedy wkroczyła federacja FAME MMA, która ukarała Polaka. Jak się jednak okazuje, do tej pory nie zapłacił on 20 tysięcy złotych, a ponadto obecnie nie jest związany kontraktem z organizacją.

Od dłuższego czasu federacja FAME MMA stara się walczyć z zachowaniami kryminogennymi i nakłada na swoich zawodników kary, kiedy posuną się oni o krok za daleko np. podczas konferencji prasowych, na których nie brakowało już w przeszłości emocji oraz pomówień. 20 tysięcy złotych na cele charytatywne miał wpłacić również Adrian "Polak" Polański, który na konferencji przed galą FAME 18 zadał pytanie Maksymilianowi "Wiewiórowi" Wiewiórce sugerując, że ten miał posunąć się do odurzenia kobiety na imprezie. Jak się jednak okazuje, do tej pory federacji nie udało się wyegzekwować kary nałożonej na byłego na tę chwilę zawodnika FAME. 

Wiemy, co dalej z Adrianem Polakiem! Prezes FAME MMA zabrał głos i wyjaśnił, co z karą Polańskiego

Prezes organizacji Krzysztof Rozpara oraz rzecznik prasowy Michał Jurczyga spotkali się z przedstawicielami mediów przy okazji wyjaśnień w sprawie Jakuba Nowaczkiewicza, który wraz z zamaskowanymi towarzyszami miał złożyć wizytę jednemu ze streamerów. Włodarz FAME zapewnił, że jest po rozmowie z nowym nabytkiem organizacji, jednak nie zdecydowano o nałożeniu na niego kary. Przy okazji zapytaliśmy więc, jak ma się sprawa ukarania Adriana Polaka oraz, czy jest on obecnie związany z organizacją. 

Adrian Polak nie jest już zawodnikiem FAME MMA! Krzysztof Rozpara ujawnił, z karą za pomówienia kierowane w stronę Wiewióra

- Musimy stwierdzić, że tej kary nie udało nam się jeszcze wyegzekwować. Adrian na ten moment nie ma kontraktu z nami, więc sytuacja po prostu się przez to komplikuje. Będziemy tę karę egzekwować. Nałożyliśmy ją po to, żeby ją wyegzekwować i jesteśmy w trakcie rozmów. No cóż, może zabrzmi to trochę górnolotnie, ale po prostu sprawa jest rozwojowa - odpowiedział na pytanie "Super Expressu" Krzysztof Rozpara. Zobaczcie całą rozmowę z prezesem FAME, klikając w materiał wideo poniżej!

Sonda
Co sądzisz o karze finansowej dla Adriana Polaka od FAME MMA?
Koloseum - Krzysztof Rozpara
Najnowsze