Arab GODNIE zastąpił Popka! Kizo POKONANY w walce wieczoru FAME MMA 9

2021-03-07 0:22 ŁOLI
Kizo, Arab
Autor: Instagram/famemmatv Kizo i Arab

Podobnie jak na innych galach, tak również w przypadku FAME MMA 9 walka wieczoru wzbudzała najwięcej emocji jeszcze przed rozpoczęciem. Chociaż fani nie zobaczyli walki Kizo z Popkiem, to Arab godnie zastąpił gwiazdora FAME MMA. Gabriel Al-Sulwi postawił się lepiej przygotowanemu rywalowi na tyle skutecznie, że był w stanie przekonać do siebie sędziów. Po mocnych trzech rundach i jednogłośnej decyzji to właśnie Arab cieszył się z wygranej.

W walce wieczoru FAME MMA 9 kibice freak-fightowej federacji mieli zobaczyć starcie Patryka "Kizo" Wozińskiego z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. Ten pojedynek wypadł jednak z karty walk po tym, jak na kilka dni przed wydarzeniem Popek doznał kontuzji, która wykluczyła go z gali. Na trzy dni przed walką w szranki z Kizo postanowił stanąć Gabriel "Arab" Al-Sulwi, dzięki czemu fani zobaczyli walkę w boksie. Podczas trzyrundowego pojedynku, kibice mogli zobaczyć wyrównane starcie dwóch bardzo dobrze przygotowanych rywali. Żaden z nich nie był w stanie zdeklasować swojego rywal przed czasem, jednak zdaniem sędziów lepszy w tym starciu okazał się Arab. - W trzeciej rundzie musiałem zaznaczyć dominację, wcześniej się wyczuwaliśmy z respektu dla swojej wagi - mówił na gorąco po walce Al-Sulwi. 

CZYTAJ TAKŻE: Ważne słowa Dawida Kubackiego. Wskazał istotny szczegół, bez niego nie byłoby medalu

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze