Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

Dymy!

Arkadiusz Tańcula nie miał litości dla Adriana Polaka. Nazwał go ruską mendą. Potężne dymy przed FAME MMA 19

2023-08-04 14:00

Dzieję się wokół gali Fame MMA 19. Po niemałych zawirowaniach związanych z kartą walk najpopularniejszej gali freakfightowej, teraz jesteśmy świadkami nowego konfliktu. Bohater Main Eventu Arkadiusz Tańcula w ostatnich dniach starł się nie tylko ze swoim nowym przeciwnikiem Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Wymienił również kilka gorzkich słów z Adrianem „Polakiem” Polańskim.

Arkadiusz Tańcula przeżywa w ostatnich dniach bardzo burzliwy okres. Najpierw została ogłoszona jego walka z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, która po bardzo krótkim czasie odwołano. Nowym rywalem Tańculi został więc znany w freakfigtowym świecie „Ferrari”. Podczas programu Cage zorganizowanego przez Fame MMA, nieomal doszło do rękoczynów między oboma panami. Nie jest to jednak koniec.

Tańcula spiął się również z już weteranem gali Fame, a więc będącym w niej od pierwszej edycji Adrianem „Polakiem” Polańskim. Podczas Cage Arkadiusz nie gryzł się w język: „Ja nie będę mówić na Polaka Polak, bo on nie zasługuje, by na niego mówić Polak, bo to jest taka menda też. To jest Rusek po prostu, Adrian Rusek. Taka ruska menda.”

SPRAWDŹ: Juras Jurkowski odpalił się po meczu Legii. Słowa poniosły się w eter. Z tą wypowiedzią trudno się nie zgodzić

Tańcula powiedział również, że Polański zdenerwował go swoim komentarzem dotyczącym odwołanej już walki z „Diablo”, w którym skrytykował umiejętności Tańculi, nazywając go słabym. Dłużny nie pozostał „Polak”, który nazwał Tańcule między innymi „fałszywą ką” czy „fałszywym c*m”. Przypomnijmy, że gala Fame MMA 19 odbędzie się drugiego września.

Rozbity Kacper Błoński po porażce z Amadeuszem Ferrarim na FAME MMA 18
Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć Friza na Fame MMA?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze