Artur Szpilka gorąco całuje Kamilę Wybrańczyk po przegranej! Urocze sceny na FAME MMA 10 [WIDEO]

2021-05-17 20:14 Mateusz Sobiecki
Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka
Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

Nie tak swój występ na FAME MMA 10 wyobrażała sobie Kamila Wybrańczyk. W pojedynku o pas kobiet na jubileuszowej gali lepsza okazała się Marta Linkiewicz. "Kamiszka" zeszła z ringu z wielkim uśmiechem na twarzy. Po chwili doszło do naprawdę uroczych scen. Tuż po walce Artur Szpilka nagrodził swoją ukochaną gorącym pocałunkiem! Ta zasłużyła na to swoją postawą w klatce.

Olbrzymie emocje towarzyszyły gali FAME MMA 10! Podczas pasjonujących pojedynków nie brakowało szokujących zakończeń i niespodziewanych rezultatów. Zdecydowaną faworytką do zwycięstwa w walce o pas kobiet freak-fightowej organizacji była Kamila Wybrańczyk. Ostatecznie pas zawisł jednak na barkach Marty Linkiewicz, która wygrała niejednogłośną decyzją sędziów. "Kamiszka" podeszła z pokorą do wygranej przeciwniczki.

Kolejny zawodnik z UFC dla "Don Kasjo"? Ta gwiazda MMA chce walki w FAME MMA | KOLOSEUM

Swojej ukochanej narzeczonej udanej walki pogratulował Artur Szpilka. Choć ta przegrała, dla niego z pewnością była zwycięzcą! "Szpila" gorąco ucałował Wybrańczyk, która nie smuciła się po porażce. Niedługo po pojedynku z uśmiechem rozmawiała ze swoją rywalką, gratulując jej zdobycia mistrzowskiego pasa organizacji FAME MMA.

Zakulisowe nagrania z gali FAME MMA do zobaczenia w materiale wideo. Więcej nagrań na Sport.se.pl i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze