Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

Artur Szpilka gorąco całuje Kamilę Wybrańczyk po przegranej! Urocze sceny na FAME MMA 10 [WIDEO]

2021-05-17 20:14

Nie tak swój występ na FAME MMA 10 wyobrażała sobie Kamila Wybrańczyk. W pojedynku o pas kobiet na jubileuszowej gali lepsza okazała się Marta Linkiewicz. "Kamiszka" zeszła z ringu z wielkim uśmiechem na twarzy. Po chwili doszło do naprawdę uroczych scen. Tuż po walce Artur Szpilka nagrodził swoją ukochaną gorącym pocałunkiem! Ta zasłużyła na to swoją postawą w klatce.

Olbrzymie emocje towarzyszyły gali FAME MMA 10! Podczas pasjonujących pojedynków nie brakowało szokujących zakończeń i niespodziewanych rezultatów. Zdecydowaną faworytką do zwycięstwa w walce o pas kobiet freak-fightowej organizacji była Kamila Wybrańczyk. Ostatecznie pas zawisł jednak na barkach Marty Linkiewicz, która wygrała niejednogłośną decyzją sędziów. "Kamiszka" podeszła z pokorą do wygranej przeciwniczki.

Kolejny zawodnik z UFC dla "Don Kasjo"? Ta gwiazda MMA chce walki w FAME MMA | KOLOSEUM

Swojej ukochanej narzeczonej udanej walki pogratulował Artur Szpilka. Choć ta przegrała, dla niego z pewnością była zwycięzcą! "Szpila" gorąco ucałował Wybrańczyk, która nie smuciła się po porażce. Niedługo po pojedynku z uśmiechem rozmawiała ze swoją rywalką, gratulując jej zdobycia mistrzowskiego pasa organizacji FAME MMA.

Zakulisowe nagrania z gali FAME MMA do zobaczenia w materiale wideo. Więcej nagrań na Sport.se.pl i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze