Artur Szpilka

i

Autor: SE Artur Szpilka

Tylko u nas

Artur Szpilka jeszcze nie wypowiadał się tak o Mariuszu Pudzianowskim! Szokujące słowa, aż trudno w nie uwierzyć

2022-07-19 9:54

Artur Szpilka udanie zadebiutował w MMA, pokonując na KSW 71 Siergieja Radczenkę. Już we wrześniu były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie po raz drugi wejdzie do klatki. Tym razem jego rywalem będzie Denis Załęcki, a panowie zmierzą się na freakowej gali High League 4 w Gliwicach. "Szpila" nie ukrywa jednak, że ciągle po głowie chodzi mu starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

Szpilka po zeszłorocznej porażce z Łukaszem Różańskim długo odpoczywał od sportu, a gdy już doszedł do siebie, to postanowił zrobić sobie przerwę od boksu i spróbować sił w nowej dla siebie dyscyplinie. W MMA zaliczył udany debiut i w efekcie już 17 września ponownie zobaczymy go w akcji.

Jego rywalem w Gliwicach będzie Załęcki, ale kibice MMA w Polsce najchętniej zobaczyliby w niedalekiej przyszłości pojedynek Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. Co ciekawe to właśnie od starcia z byłym strongmanem Szpilka miał zacząć przygodę w MMA. Ten pomysł wybił mu jednak z głowy jego bliski przyjaciel.

Denis Załęcki pojechał po bandzie. Złożył obietnicę przed walką ze Szpilką na High League 4, nie gryzł się w język

- Michał Materla szybko wybił mi ten pomysł z głowy. Powiedział jedną ważną rzecz - jak chce zrobić to dla kasy, to mam brać tę walkę, ale jak chcę być gotowy na taki pojedynek, to jeszcze nie czas - zdradził Szpilka w rozmowie z "Super Expressem".

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim, wierze, Bogu, depresji, Pudzianowskim i "Diablo" Włodarczyku

Choć między Szpilką i Pudzianowskim zaiskrzyło przed walką tego drugiego z Materlą, to pięściarz z Wieliczki wypowiada się o "Pudzianie" w samych dobrych słowach.

- Co by nie mówić, to Mariusz jest już pełnoprawnym zawodnikiem MMA. Sam jestem w szoku, jakie zrobił postępy. Nadal chcę się z nim bić, ale na dziś w głowie jest tylko Denis - dodał Szpilka.

Mirosław Okniński przejechał się po Arturze Szpilce! Nie miał litości przed walką z Załęckim, brutalne słowa

Sonda
Kto wygra na High League 3?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze