Mirosław Okniński, Artur Szpilka

i

Autor: Beata Górka/SE/Tomasz Radzik/SE Mirosław Okniński, Artur Szpilka

Mirosław Okniński przejechał się po Arturze Szpilce! Nie miał litości przed walką z Załęckim, brutalne słowa

2022-07-18 18:19

Walka Artura Szpilki z Denisem Załęckim na High League 4 błyskawicznie rozgrzała środowisko sportów walki. Już 17 września "Szpila" stoczy drugi pojedynek w MMA z niezwykle popularnym streetfighterem i byłym mistrzem Polski w K-1. To starcie elektryzuje kibiców i wielu ekspertów, jednak Mirosław Okniński brutalnie przejechał się po Szpilce. Znany trener MMA nie miał dla niego litości przed walką z "Bad Boyem".

Szpilka w czerwcu zadebiutował w MMA, pokonując w dobrym stylu Sergieja Radczenkę podczas KSW 71. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej WBC w boksie związał się właśnie z federacją Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Po udanym debiucie spekulacje o jego przyszłości były niezwykle gorące, jednak nikt nie spodziewał się, że kolejną walkę "Szpila" stoczy dla freak fightowej federacji. A jednak! High League przekonało włodarzy KSW i samego zawodnika i już podczas najbliższej gali w Arenie Gliwice 33-latek zmierzy się z Denisem Załęckim. "Bad Boy" to czołowa gwiazda federacji Malika Montany, która błyskawicznie zyskała ogromną popularność. O jego walkach z Alanem Kwiecińskim na HL 2 i Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem na HL 3 było niezwykle głośno. Pojedynek Szpilka - Załęcki zapewnia jeszcze większe emocje, co widać po pierwszych reakcjach.

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim: "Nie chciałem tej walki, ale...", wskazał na jedno

Wcześniej w High League walczyła Kamila Wybrańczyk. Na gali High League 4 Szpilka może liczyć na wsparcie seksownej ukochanej

Okniński przejechał się po Szpilce! Nie miał litości przed walką z Załęckim na High League 4

Już samo ogłoszenie Szpilki na High League 4 wywołało lawinę. Fani spekulowali, z kim zmierzy się jeden z najpopularniejszych polskich fighterów. Wiadomo było, że rywalem "Szpili" będzie Polak, a wśród 7 kandydatur pojawili się m.in. Marcin Najman i Mariusz Pudzianowski. Ostatecznie wyzwanie podjął "Bad Boy", a informacja z 18 lipca wstrząsnęła internetem. "Super Express" jako pierwszy porozmawiał ze Szpilką przed hitowym starciem, a premierze wywiadu Rafała Mandesa towarzyszyła ankieta, w której głosy widzów rozłożyły się niemal równo. Z kolei po kilku godzinach bezlitosny głos zabrał Mirosław Okniński.

Marcin Najman potwornie zakpił z Jacka Murańskiego! "El Testosteron" nie mógł się powstrzymać, dolał oliwy do ognia

Sonda
Kto wygra walkę Szpilka - Bad Boy?

"Szpilka ma dobry parter trzeba uwazac.Wszak na dechach go miał Mollo, Jennings, Saulsbery, Wilder, Wach, Radchenko, Chisora, Kownacki - niektórzy po kilka razy, więc można powiedzieć że doświadczenie w parterze ma większe niż w boksie [pisownia oryginalna - przyp. red.]" - napisał na Facebooku znany trener MMA. Odniósł się krytycznie do analiz, które sugerowały, iż Szpilka będzie miał przewagę nad Załęckim w parterze. Przy okazji Okniński wbił byłemu pięściarzowi bolesną szpilkę odnośnie do jego kariery w boksie, której towarzyszyło wiele ciężkich porażek. 

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim, wierze, Bogu, depresji, Pudzianowskim i "Diablo" Włodarczyku

Ile zarobi Robert Lewandowski w Barcelonie? Gdzie zamieszka i co z jego biznesami?

Włącz podcast i poznaj NOWE SZCZEGÓŁY transferu dekady!

Listen to "Lewandowski w Barcelonie! Z jakim numerem? Ile zarobi? Kiedy zagra?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze