Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka

Artur Szpilka nie mógł się powstrzymać. Jego reakcja mówi wszystko, jedno zdanie o Materli wystarczyło

2022-04-12 8:20

Walki Mariusza Pudzianowskiego w KSW zawsze są wyczekiwane przez kibiców. Ci z zadowoleniem przyjęli informację, że zawodnika z Białej Rawskiej zobaczą na gali KSW 70. Do niedawna nie było wiadomo, kto skrzyżuje rękawice z Pudzianowskim, ale w poniedziałek wszystko stało się jasne. Po ogłoszeniu pojedynku Pudzianowski - Materla zareagował również Artur Szpilka i wskazał swojego faworyta.

Kolejne lata mijają, a Mariusz Pudzianowski jak cieszył się ogromną popularnością, tak nadal może się nią cieszyć. Po wybitnej karierze w strongmanach przyszedł czas na przygodę z mieszanymi sztukami walki, która trwa po dziś dzień. Pod koniec maja ponownie zobaczymy Pudzianowskiego w klatce KSW. Do tej pory nie było pewne, z kim stoczy pojedynek.

Tomasz Adamek zdobył się na szczere wyznanie o alkoholu. Jego słowa mogą zawstydzić miliony Polaków

Pudzianowski - Materla. Reakcja Artura Szpilki mówi wszystko

Dywagacji było sporo i w przypuszczeniach pojawiało się kilka różnych nazwisk, ale organizatorzy KSW postanowili zaskoczyć wszystkich. Mało kto spodziewał się, że rywalem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 70 będzie Michał Materla. Pochodzący ze Szczecina zawodnik to prawdziwa legenda i jedna z gwiazd tej federacji.

KSW 70: Ujawniamy rywala Mariusza Pudzianowskiego! To był pomysł Khalidova

O kulisach takiego zestawienia w rozmowie z Andrzejem Kostyrą opowiedział Wojsław Rysiewski. - Negocjacje nie trwały długo. Michał zgodził się od razu. Ta walka powstała w mediach i internecie, gdy Mamed Khalidov powiedział, że "Pudzian" powinien z nim walczyć. Jak przyszło do ustalania kolejnego występu - rywala, który będzie ciekawy, rozpoznawalny i będzie większym wyzwaniem sportowym niż jego poprzedni przeciwnik (Bombardier - dop. red.), padło na niego. Myślę, że Martin załatwił to w dwa spotkania z Mariuszem i jego menedżerką - zdradził Rysiewski.

Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?

Artur Szpilka wskazał faworyta starcia Pudzianiowski - Materla

Taki pojedynek na pewno będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. W klatce spotkają się dwie legendy KSW. Zestawienie może być o tyle zaskakujące, że różnica w wadze obu panów jest znaczna, a Materla walczył dotychczas w wadze średniej. Po ogłoszeniu pojedynku w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Zareagował również Artur Szpilka. Napisanie "Łooooo" i emotikony płomieni ognia nie pozostawiają wątpliwości, że pięściarzowi takie zestawienie bardzo przypadło do gustu. Szpilka zdecydował się również na wskazanie faworyta pojedynku. - Michał Materla faworyt i to jego debiut w ciężkiej - napisał zawodnik, który już niebawem zadebiutuje w KSW.

Ujawniamy rywala Pudzianowskiego na KSW 70
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze