Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

to nie umknęło fanom

Artur Szpilka otrzymał niespodziewany cios! Pokazał zdjęcie z tropikalnych wakacji i fani od razu to zauważyli. Chodzi o wygląd gwiazdy KSW

2022-12-06 14:25

Jeszcze jakiś czas temu Artur Szpilka przygotowywał się do swojej kolejnej walki na KSW, jednak kontuzja wykluczyła go z pojedynku z Arkadiuszem Wrzoskiem. Teraz "Szpila" dochodzi do siebie i jak się okazuje, wybrał fenomenalne miejsce na odpoczynek. W samym środku zimy udał się na rajskie wakacje, chwaląc się w sieci tropikalnym latem i świetnymi widokami. Jeden szczegół przykuł jednak uwagę internautów.

Fani federacji KSW oraz kibice Artura Szpilki mogli oszaleć z radości, kiedy kilka tygodni temu oficjalne ogłoszono, że podczas styczniowej gali KSW 78: XTB, w walce wieczoru zmierzą się Artur Szpilka i Arkadiusz Wrzosek. Niestety, niedługo do ogłoszeniu hitowego starcia, "Szpila" poinformował, że walka będzie musiała zostać przełożona, bowiem nabawił się on poważnej kontuzji, która wymagała operacji. Teraz pięściarz i jeden z największych gwiazdorów KSW udał się na rajskie wakacje, aby odpocząć i dojść do siebie. 

Rajskie wakacje Artura Szpilki! Gwiazdor KSW pokazał, jak ładuje baterie. Co za widoki

W czasie, kiedy pogoda w Polsce nie rozpieszcza i wielu ludzi może tęsknić za gorącym latem, Artur Szpilka postanowił wybrać się z ukochaną Kamilą Wybrańczyk na Zanzibar, a pięknymi widokami pochwalił się w mediach społecznościowych. Wielu internautów może mu jedynie pozazdrościć tropikalnego lata w grudniu, jednak pewien szczegół w wyglądzie pięściarza przykuł uwagę internautów. Chodzi o jego wygląd, a dokładniej wagę "Szpili".

Artur Szpilka ładuje baterie tuż przed świętami! Tropikalne lato w samym środku zimy, takich widoków można tylko pozazdrościć

- Przesyłam pogodę bo u Nas teraz zimno ?ale spokojnie już za pare miesięcy znowu wiosna , Ja tym czasem Lato Laatooo wszędzie zwariowało oszalało …. - napisał na Instagramie Szpilka, co od razu spotkało się z masą komentarzy. - Artur znów coś przytyłes - napisał jeden z fanów gwiazdora KSW. - Forma przed swietami jakby bylo juz po swietach - dopisał kolejny z internautów sugerując, że w ostatnim czasie Szpilka nie kontrolował swojej diety. 

Zobaczcie, jak w młodości wyglądał Artur Szpilka, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygrałby walkę Artur Szpilka - Don Kasjo?
Najnowsze