Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka Artur Szpilka

Padły szczere słowa!

Artur Szpilka szczerze o piciu alkoholu. Wybrańczyk odegrała ważną rolę, "ustaliliśmy ze starą"

2023-01-10 15:56

Artur Szpilka postanowił odpowiedzieć na pytania zadawane przez fanów w trakcie sesji Q&A na mediach społecznościowych. Jeden z miłośników pięściarza postanowił go zapytać o to, czy lubi spożywać alkohol i czy robi to często. Okazuje się, że na poglądy sportowca w tej sprawie swoje piętno odcisnęła Kamila Wybrańczyk. Prawda wyszła na jaw.

Artur Szpilka postanowil odpowiedzieć na pytania fanów. Pięściarz w trakcie trwania sesji "Q&A" dostał wiele ciekawych zagadnień od swoich miłośników, a kilka kwestii odnosiło się do używek, w tym narkotyków i alkoholu. Szpilka odpowiedział niezwykle szczerze, jego poglądy wyszły na światło dzienne.

Artur Szpilka szczerze o alkoholu. "Ustaliliśmy ze starą"

Okazuje się, że Artur Szpilka zupełnie nie jest zaaferowany używkami. Jak sam przyznał, jeśli chodzi o alkohol, to wraz ze swoją ukochaną, Kamilą Wybrańczyk, ustalili sobie, że spożywać napoje wysokoprocentowe będą wyłącznie w trakcie wyjazdów. W innym wypadku, Szpilka czuje się dość źle, gdy wypije.

- Ustaliliśmy ze starą, że tylko na wakacjach sobie drinkujemy. Jeśli chodzi o mnie, w ogóle mnie nie ciągnie do alko. A jak już piję, to strasznie cierpię później. To znak od organizmu, że to trucizna - powiedział Artur Szpilka.

Jak przyznał sportowiec, od lat jest także "czysty" pod kątem narkotyków i stanowi to dla niego powód do dumy.

- Od czterech lat nie biorę nic!!! Żadnych narko i jestem z tego bardzo dumny  - powiedział Artur Szpilka.

Artur Szpilka komentuje walkę Pudzianowski - Khalidov | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy lubisz Artura Szpilkę?
Najnowsze