Babilon MMA 13: Transmisja TV i STREAM online. Gdzie obejrzeć?

2020-05-28 22:20 MC
Babilon MMA 13
Autor: Babilon MMA Babilon MMA 13

Babilon MMA, jako pierwsza z polskich organizacji, wraca do organizowania gal MMA w Polsce. W walce wieczoru zmierzą się Łukasz Brzeski i Michał Piwowarski. Gdzie obejrzeć transmisję gali Babilon MMA 13? Sprawdźcie! Babilon MMA 13 - transmisja TV, stream online.

Pierwotnie gala Babilon MMA 13 miała się odbyć 17 kwietnia w Legionowie. W walce wieczoru miało dojść do rewanżu Pawła Pawlaka i Adriana Błeszyńskiego. Pandemia koronawirusa storpedowała plany. Organizatorzy zakasali rękawy i 29 maja gala z numerem trzynastym w końcu będzie miała miejsce. - Organizowałem gale 125 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Wieliczka i na plaży w Amfiteatrze w Międzyzdrojach, a w czasie pandemii koronawirusa zapraszam na Babilon MMA do studia telewizyjnego. Wiem, że kibice czekają na świetne walki i są spragnieni wielkich sportowych emocji. Nasza organizacja jako pierwsza w Polsce wraca i gwarantuje znakomite widowisko w sportach walki - powiedział Tomasz Babiloński.

Babilon MMA 13: Wyniki gali

Gala Babilon MMA 13 odbedzie się w Radomiu, oczywiście bez udziału publiczności. W karcie walk znalazło się siedem pojedynków. W pojedynku wieczoru, w kategorii ciężkiej, zmierzą się Łukasz Brzeski i Michał Piwowarski. W klatce spotkają się także Sylwester Miller z Piotrem Kamińskim, Mariusz Mazur z Sebastianem Rajewskim, Patryk Rogóż z Piotrem Kalenikiem, Patryk Kaczmarczyk z Krystianem Krawczykiem, Piotr Kacprzak z Michałem Folcem oraz Krystian Kasperek z Grzegorzem Rutkowskim. To ostatnie starcie odbędzie się w formule semi-pro.

Gdzie obejrzeć transmisję Babilon MMA 13?

Gala Babilon MMA 13 będzie transmitowana zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Transmisję TV można obejrzeć w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie. Stream online będzie dostępny na stronie ipla.tv. Początek transmisji o godzinie 20:00.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze