Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

Będzie walka Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?! Czeczeńska legenda KSW jest "NA TAK"

2021-06-05 19:06

Mariusz Pudzianowski nie zdążył wyjść jeszcze do ringu na KSW 61, a już może zastanawiać się nad kolejnym wielkim starciem. Przed walką Pudzianowski - Juras pojawił się pomysł, by w klatce zmierzyli się "Pudzian" i inna legenda KSW, Mamed Khalidov. W rozmowie z Arturem Mazurem z portalu SportoweFakty.wp.pl, Mamed przyznał, że zgodziłby się na taki pojedynek. To z pewnością mogłoby pobić rekordy sprzedaży PPV!

Nie ma wielu takich zawodników w polskim MMA, jak Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Obaj rozpoznawani są przez miliony Polaków, obaj od razu kojarzeni są ze sportami walki, ciężką pracą i dążeniem do celu. Nikt do tej pory nawet nie pomyślałby, by zestawić ich dwóch w klatce. Takie pytanie pojawiło się przy okazji gali KSW 61: Pudzianowski - Juras. W rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl odpowiedział na nie sam Khalidov. Dla wielu to będzie ogromne zaskoczenie!

W takich warunkach mieszka Mariusz Pudzianowski. Na widok jego domu włosy stają dęba!

KSW: Pudzianowski - Khalidov? To możliwe!

Khalidov vs Pudzianowski? To z pewnością byłby hit, a co ważniejsze - nie jest to niemożliwe. - Dlaczego nie? Bawimy się w to, to się bawmy. Można z każdym się spróbować. To jest prawdziwy sportowiec. Dlaczego nie? - powiedział w rozmowie z Arturem Mazurem z "Wirtualnej Polski". Mamed przyznał też, kto jego zdaniem wygra walkę Juras - Pudzian. - Wydaje mi się, że może bardziej Pudzian to wygra. Jakie są argumenty Jurasa, powiedziałem. Ale jak ta walka się zakończy? Bóg wie. Nie potrafię powiedzieć. Życzę im, żeby dali piękną walkę - dodał.

Mamed Khalidov - OSIĄGNIĘCIA

Mamed Khalidov to prawdziwa legenda polskiego MMA! W ringu występował 44 razy, wygrywał 35-krotnie! W ostatniej walce znokautował wysokim kopnięciem Scotta Ashkama i zdobył pas mistrzowski w wadze średniej. Wcześniej zanotował trzy porażki - dwie z Tomaszem Narkunem i jedną z Askhamem właśnie.

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze