Błachowicz - Adesanya STREAM ONLINE LIVE UFC 259 Błachowicz - Adesanya LIVE STREAM w INTERNECIE Błachowicz - Adesanya TRANSMISJA ONLINE

2021-03-07 6:15 CH
Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ za walkę z Israelem Adesanyą UFC PREMIE NAGRODY
Autor: UFC Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ za walkę z Israelem Adesanyą UFC PREMIE NAGRODY

Błachowicz - Adesanya STREAM ONLINE NA ŻYWO UFC 259 Błachowicz - Adesanya TRANSMISJA ONLINE Gdzie oglądać UFC Błachowicz - Adesanya STREAM LIVE w INTERNECIE. Kibice MMA czekają niecierpliwie na hitowe starcia o mistrzowski pas UFC w wadze półciężkiej. Walka Jan Błachowicz - Israel Adesanya dzisiaj ok. godziny 7.00. Broniący tytułu polski wojownik zmierzy się z niepokonanym Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą, mistrzem w wadze średniej. Przed walką w Las Vegas Błachowicz zachęca kibiców do stawiania na jego zwycięstwo. - Jeżeli chcecie wygrać kupę kasy, to stawiajcie na mnie, bo jest dobry kurs - radzi Błachowicz, któremu bukmacherzy znów dają mniejsze szanse na zwycięstwo niż jego rywalowi. Błachowicz - Adesanya LIVE STREAM ONLINE UFC 259 Błachowicz - Adesanya TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE.

Błachowicz - Adesanya STREAM ONLINE LIVE UFC 259 TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE

Coraz bliżej do walki Jan Błachowicz - Israel Adesanya. Polak broni po raz pierwszy mistrzostwa świata UFC w wadze półciężkiej w walce z niepokonanym Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą. To starcie dwóch mistrzów. Adesanya jest posiadaczem pasa w niższej kategorii i postanowił rzucić wyzwanie Polakowi. - Będzie ode mnie szybszy, ale szybkość to nie wszystko. Pokażę mu "Legendarną Polską Siłę" - zapowiada Błachowicz. To jego trzecia walka w Las Vegas, ale po raz pierwszy jest pojedynkiem wieczoru. Polak zapewnia jednak, że całe zamieszanie wokół starcia z Adesanyą mu nie przeszkodzi. - Dojrzałem mentalnie do tych wydarzeń. Ogarniam to wszystko, co dzieje się wokół mnie. Nie spina mnie to, a raczej staram się tym cieszyć i dobrze bawić. Wiem już, jak odpowiednio się przygotować. W porównaniu z Polską jest dziewięć godzin różnicy, więc przyleciałem tu ponad dwa tygodnie przed walką, aby uniknąć problemów z aklimatyzacją. Mam po prostu więcej doświadczenia - podkreśla Jan Błachowicz.

Błachowicz - Adesanya STREAM LIVE w INTERNECIE UFC 259 TRANSMISJA ONLINE

Jan Błachowicz wygrywał już walki, w których skazywany był na pożarcie. Teraz też faworytem bukmacherów jest niepokonany Israel Adesanya. Czy Polak znajdzie na niego sposób? – Wydaje mi się, że jestem bardziej wszechstronny od Nigeryjczyka. On najlepiej czuje się w stójce. Tak naprawdę nikt nie wie, jak się porusza w parterze. Jeżeli walka przejdzie do parteru, to ja będę górował. Jeśli chodzi o stójkę, to wydaje mi się, że jest pół na pół. Wiadomo, że Adesanya ma lepszą pracę nóg i będę musiał szczególnie uważać na jego kopnięcia. Jestem jednak na to gotowy, ponieważ miałem do dyspozycji dobrych sparingpartnerów. Na pewno w sobotę będzie się działo! - obiecuje Błachowicz. Nigeryjczyk w klatce będzie sporo lżejszy od Polaka. Przeszedł do wyższej kategorii wagowej, ale nie przybrał dużo na masie. - Nie dziwię mu się, że poszedł kategorię wyżej, bo wyczyścił swoją i szuka nowych wyzwań. Na jego miejscu zrobiłbym to samo. Nie jest to dla mnie zaskoczenie. Teraz to popularne, aby mieć dwa pasy - ocenia Błachowicz.

UFC 259 Adesanya - Błachowicz LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Walka Jan Błachowicz - Israel Adesanya to pojedynek wieczoru na gali UFC 259 w Las Vegas, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (6-7 marca). Początek walki Błachowicz - Adesanya w niedzielę ok. godziny 6.30-7.00 polskiego czasu. Transmisja na żywo z gali UFC 259 i walki Błachowicz - Adesanya na antenie Polsatu Sport. STREAM ONLINE LIVE w usłudze IPLA. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze