Błachowicz ZMASAKROWAŁ Fame MMA i... pojawi się na gali? Pomysł szefa organizacji

2020-03-20 11:50 MSo
Jan Błachowicz, Dawid Malczyński
Autor: EastNews Jan Błachowicz, Dawid Malczyński

Zbliża się szósta gala spod znaku organizacji FAME MMA! Tuż przed imprezą, która odbędzie się 28 marca Jan Błachowicz nie oszczędził im gorzkich słów. Czy "Cieszyński Książe" przed kolejnym pojedynkiem dla największej organizacji MMA na świecie, UFC, zawita na jedną z freak-fightowych gal?

Jan Błachowicz nie zostawił suchej nitki na organizacji FAME MMA. - Widzisz, to jest na tej samej zasadzie, jak jest to Fame MMA. Niech oni sobie te gale robią, tylko niech nazwą to, nie wiem, Fame Gówno Walki. I tyle. Niech nie będzie tego skojarzenia, że oni są zawodnikami MMA - powiedział w rozmowie z Hubertem Kęską.

Zobacz także: Jan Błachowicz ZMASAKROWAŁ Fame MMA. Marcin Najman ostro odpowiada

Te słowa nie spodobały się części gwiazd organizacji, które odpowiadały na mocną wypowiedź "Cieszyńskiego Księcia". Rozmowa Błachowicza zabolała także jednego z szefów FAME MMA, Krzysztofa Rozparę. - Takie słowa mnie osobiście zawsze bolą. Od samego początku powstania FAME MMA te opinie pojawiały się z dużą intensywnością. Cieszę się, że takie komentarze są bardzo odosobnione. Myślę, że i tak udało nam się przekonać do siebie wiele osób ze środowiska MMA. Nawet tych, którzy początkowo krytykowali nas w dosyć stanowczy sposób, często przekraczając moim zdaniem wszelkie standardy - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Duże znaczenie w kwestii ma mieć chociażby zapraszanie zawodników na FAME MMA, którzy na własne oczy przekonują się, jak to dokładnie wygląda oraz jaka praca jest wykonywana dla promocji sportu. - Przy bliższym poznaniu, okazuje się, że da się nas lubić i co najważniejsze, zawodowcy mają okazję przekonać się, że nie zagrażamy zawodowemu MMA - tłumaczy Rozpara. Czy to oznacza, że już niedługo zaproszenie trafi także do Jana Błachowicza?

- Najchętniej zaprosiłbym Janka na kolejną galę. Niech wpadnie, zobaczy jak to wygląda, jaka atmosfera towarzyszy całemu wydarzeniu. Jeżeli po wszystkim zdania nie zmieni, nie będziemy chować urazy i nadal pozostaniemy wielkimi fanami najlepszego polskiego półciężkiego zawodnika MMA - kończy szef FAME MMA!

Szef FAME MMA: FAME MMA 6 nie odbędzie się w Częstochowie! [TYLKO U NAS]