Blanka Lipińska: Kim jest prowadząca program Tylko Jeden?

2020-03-13 17:40 MC
Blanka Lipińska
Autor: WBF

Blanka Lipińska to prowadząca nowy program Polsatu - Tylko Jeden, w którym zawodnicy MMA walczą o przepustkę do wielkiej kariery, konkretnie o kontrakt z KSW. Kim jest Blanka Lipińska? Jakie napisała książki? Jak wyglądała jej dotychczasowa współpraca z KSW? Sprawdźcie najważniejsze informacje o Blance Lipińskiej.

Pierwszy odcinek programu Tylko Jeden już za nami. Z rywalizacji odpadł Paweł Kiełek, chociaż był uznawany za jednego z faworytów. To pokazuje, że sport jest nieprzewidywalny. Co wydarzy się w drugim odcinku? W tajniki MMA wszystkich widzów programu Tylko Jeden wprowadzi Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska - kim jest?

Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku w Puławach. Pracowała jako terapeutka-hipnotyzerka, menedżerka klubów nocnych oraz promotorka KSW Ring Girls. Ogromną popularność zdobyła jako pisarka. Teraz poprowadzi nowe reality show Tylko Jeden.

Blanka Lipińska - książki, 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni, film

Blanka Lipińska zadebiutowała jako pisarka w 2018 roku, kiedy ukazała się jej pierwsza powieść "365 dni". Błyskawicznie stała się bestsellerem. Sprzedano ponad pół miliona egzemplarzy. Kolejne powieści "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" także zajmowały czołowe miejsca w rankingach najlepiej sprzedających się książek. W lutym 2020 roku miała miejsce premiera filmu na podstawie powieści "365 dni", w którym wystąpili m.in. Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska czy Grażyna Szapołowska.

Blanka Lipińska - KSW

Blanka Lipińska jest związana z MMA od 2011 roku. To właśnie wtedy nawiązała współpracę z KSW. Początkowo zajmowała się tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls, z czasem zaczęła brać udział w nagrywaniu zwiastunów, jak również pracowała za kulisami kolejnych gal. Teraz będzie prowadzącą program Tylko Jeden. - Na co dzień w KSW pracowałam z dziewczynami, ale nie ukrywam, że lepiej czuję się w towarzystwie mężczyzn. Na ogół faceci są konkretniejsi i mniej rozstrojeni emocjonalnie, a gdy coś im się nie podoba, to walą prosto z mostu, zamiast strzelać fochy. Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w Tylko Jeden. Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę, z którą będzie mógł poflirtować. W życiu już nie raz pokazałam, że mam większe jaja od niejednego faceta i wchodząc do domu zawodników, nie zamierzam się kastrować - tłumaczyła.

Blanka Lipińska - Instagram, Facebook

Blanka Lipińska jest bardzo aktywna na Instagramie. Do tej pory zamieściła ponad 700 postów. Obserwuje ją ponad 389 tysięcy osób. Prowadząca program Tylko Jeden ma także profil na Facebooku, który ma ponad 172 tysiące polubień.

Najnowsze