Bójka Najman vs Don Kasjo: Wściekły szef FAME MMA. Najman poniesie KONSEKWENCJE!

2020-11-22 0:30 mso
Marcin Najman, Kacper Życiński
Autor: Instagram/famemmatv Marcin Najman i Don Kasjo

Nikt nie spodziewał się tego, do czego doszło w oktagonie na gali FAME MMA 8. Marcin Najman został zdyskwalifikowany po tym, jak kopnął swojego przeciwnika. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński został sprowadzony do parteru przez część ochroniarzy, a pozostali odciągali od przeciwnika "El Testosterona". Momentalnie do oktagonu wkroczył Krzysztof Rozpara, szef FAME MMA. Zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec Najmana!

Marcin Najman wywołał skandal wielki na cały internet. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński został przez niego najpierw sprowadzony do parteru, a następnie kopnął swojego przeciwnika po tym, jak walka wróciła do stójki. Sędzia zdecydował się na dyskwalifikację, a ochrona biegła do ringu, by powstrzymać burdę, która za chwilę się rozpętała.

Momentalnie do ringu po uspokojeniu całej sytuacji wszedł szef FAME MMA, Krzysztof Rozpara. Ten momentalnie wygłosił mocne oświadczenie w sprawie incydentu. Niewiele brakowało, a "Don Kasjo" stałaby się krzywda po tym, jak jego noga została złapana w dźwignię. Kilka chwil Życiński kulał. Co do powiedzenia w całej sprawie miał Rozpara?

Najman już wcześniej obiecał, że zrobi PIEKŁO Don Kasjo? Mamy na to DOWODY

- Chciałem wygłosić oficjalne stanowisko federacji. Przepraszamy za zaistniałą sytuację Kasjusza, który miał walczyć. To miało być inne widowisko i nie powinno do tego nigdy dojść. Marcin Najman poniesie konsekwencje tego, co się wydarzyło. Przepraszamy naszych widzów. Chcemy dostarczać innego widowiska. To nie było zamierzone. Z Marcinem będziemy mieli oddzielną rozmowę – mówił w oktagonie Krzysztof Rozpara, szef FAME MMA.

Marcin Najman: Don Kasjo ZAATAKOWAŁ moją rodzinę. Dostanie WPIERD**!
Najnowsze