Borys Mańkowski, Marcin Najman

i

Autor: Kamil Kacperczyk, YouTube Marcin Najman Official Borys Mańkowski przejechał się po Marcinie Najmanie

Borys Mańkowski przejechał się po Marcinie Najmanie! Koszmarny pocisk, wszystko się nagrało [WIDEO]

2021-09-30 9:58

Walka wieczoru FAME MMA 11, na której zmierzą się Borys Mańkowski i Norman Parke, od samego początku elektryzuje fanów freak fightu. Co oczywiste, wielkim zainteresowaniem cieszyło się również ich F2F na kilka dni przed galą FAME MMA 11, jednak podczas ich spotkania pojawiło się wiele tematów, wykraczających poza ich walkę. Jeden z nich odnosił się do Marcina Najmana, po którym przejechał się Borys Mańkowski. Te słowa z pewnością nie spodobają się "El Testosteronowi".

Pomimo tego, że Marcin Najman teoretycznie udał się na emeryturę i obecnie spełnia się w roli włodarza swojej własnej, freak fightowej organizacji MMA VIP, na której nie brakuje dużych nazwiska oraz szalonych pojedynków, nazwisko "El Testosterona" wciąż wzbudza wielkie emocje. Temat częstochowskiego pięściarza został również poruszony podczas programu Face 2 Face, przed walką Borysa Mańkowskiego z Normanem Parkiem na FAME MMA 11, które odbędzie się już w sobotę 2. października. "Diabeł Tasmański" otrzymał od Michała "Boxdela" Barona, jednego z włodarzy FAME MMA dość niepozorne pytanie, które z czasem przerodziło się jednak w mocne uderzenie w Marcina Najmana. Te słowa Borysa Mańkowskiego przed jego walką z Normanem Parkiem na FAME MMA 11 z pewnością nie spodobają się zawodnikowi z Częstochowy. 

Mariusz Pudzianowski otrzymał potężny cios! Bezlitośnie wytknęli mu wiek

- Powiedz mi Borys, czy jest według Ciebie jakiś zawodnik, który nie nadaje się do MMA i powinien przestać walczyć? - zapytał "Boxdel" Borysa Mańkowskiego podczas F2F z Normanem Parkiem. - O kurde, zadałeś takie pytanie, że musiałbym posiedzieć i pomyśleć trochę... Wiesz, tych co znam, to generalnie są wysoko i sobie radzą. Ciężko mi odnaleźć jakieś nazwisko. Na pewno są ludzie, którzy piąty raz z rzędu dostają wciry i im nie wychodzi - zastanawiał się nad odpowiedzią Borys Mańkowski. 

Zapytali Błachowicza o alkohol i... Takiej odpowiedzi mistrza UFC internauta nie mógł się spodziewać

Zobaczcie, jakie ring girls pojawią się na gali FAME MMA 11, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

W tym momencie z pomocą przyszedł mu Michał "Boxdel" Baron, który podrzucił nazwisko Marcina Najmana. Taka kandydatura zaskoczyła zawodnika walki wieczoru na FAME MMA 11. - No nieeeeee! Przecież to nie jest zawodnik! Nawet mi nie przeszło przez myśl... - wypalił bez zastanowienia Mańkowski. Boxdel ratował sytuację wskazując, że "El Testosteron" zalicza się do grona pełnoprawnych zawodników MMA i boksu, co jednak nie przekonało rywala Normana Parke'a. - Ja Ci powiem tak... Też jestem w stanie mimo wszystko zrozumieć... znaczy nie zrozumieć, wiem dlaczego robi to co robi. Jedyne, czego nie jestem w stanie zrozumieć i nigdy tego nie zaakceptuje, to z tego co wiem on ma jakieś dziecko (...) Ja bym nigdy nie zrobił tego swojemu dziecku - dodał Mańkowski. 

Czytaj także: Gwiazdor FAME MMA przyznał się do swojej choroby! Prawda wyszła na jaw, przez długi czas to bagatelizował

Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Najnowsze