Mateusz Gamrot skomentował walkę Mańkowski - Parke na FAME MMA 11

i

Autor: Instagram/ mateusz_gamrot Mateusz Gamrot skomentował walkę Mańkowski - Parke na FAME MMA 11

Mateusz Gamrot skomentował walkę Mańkowski - Norman Parke na FAME MMA 11!

2021-08-16 7:31

Włodarze federacji FAME MMA zrzucili na fanów sportów walki prawdziwą bombę ogłaszając na konferencji prasowej przez galą FAME MMA 11, że w walce wieczoru zbliżającego się wydarzenia zmierzą się Borys Mańkowski oraz Norman Parke. Starcie wojowników, którzy jeszcze niedawno mierzyli się w KSW elektryzuje nie tylko fanów freak fightu, ale również tych, którzy na co dzień oglądają zawodowców. To starcie postanowił skomentować również Matusz Gamrot.

Kolejne gale FAME MMA cieszą się coraz większą popularnością wśród fanów freak fightu i nie tylko. Trudno się jednak temu dziwić, ponieważ włodarze federacji dokładają wszelkich starań, aby podczas kolejnych wydarzeń dostarczyć swoim fanom jeszcze więcej rozrywki i emocji. Nie inaczej jest przed galą FAME MMA 11, która odbędzie się 2 października w Arenie Gliwice. Podczas pierwszej konferencji prasowej przed FAME MMA 11, włodarze odkryli wszystkie karty, zdradzając przy okazji kto wystąpi w walce wieczoru zbliżającego się wydarzenia. Okazuje się, że w oktagonie zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parkiem. Zapowiedź tej walki od razu odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych, a swojego zdziwienia nie kryli również fani stricte sportowych gal. "Diabeł Tasmański" i "Stormin" jeszcze niedawno bili się bowiem w federacji KSW. To starcie postanowił skomentować również Mateusz Gamrot, który w przeszłości niejednokrotnie bił się z Parkiem. 

NIE PRZEGAP: Marta Linkiewicz szokuje. Pokazała intymne części ciała przed tysiącami fanów

Zobaczcie jak wyglądają zarobki w FAME MMA klikając w naszą galerię zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Mateusz Gamrot skomentował walkę Mańkowskiego z Parkiem. Gamer dopinguje swojego kolegę

Walka wieczoru gali FAME MMA 11, w której zmierzą się Borys Mańkowski i Norman Parke nie będzie jednak przypominała pojedynku z gali KSW 47, gdy obaj zawodnicy spotkali się w oktagonie również w najważniejszym starciu na gali. Tym razem "Diabeł Tasmański" i "Stormin" zmierzą się w tzw. brudnym boksie, z udziałem rękawic do MMA, na dystansie 15. minut bez podziału czasowego. Krótko po ogłoszeniu walki wieczoru gali FAME MMA 11, Mateusz Gamrot postanowił skomentować tę walkę na swoim Instagramie. - Czas na dokończenie formalności, jedziemy z nim - napisał w relacji "Gamer" oznaczając Borysa Mańkowskiego. Nie jest tajemnicą, że Gamrot i Parke nie pałają do siebie sympatią i nietrudno się domyślić, że zawodnik UFC w tym starciu będzie kibicował właśnie Borysowi Mańkowskiego, który znajdował się nawet w narożniku Gamrota, gdy ten mierzył się ze "Storminem" podczas walki w KSW. 

Kamila Wybrańczyk pokazała zdjęcie z rozbieranej sesji! Wymowny komentarz Szpilki

Mateusz Gamrot o walce Mańkowski - Parke na FAME MMA 11

i

Autor: Instagram/ mateusz_gamrot Mateusz Gamrot o walce Mańkowski - Parke na FAME MMA 11
Sonda
Czy Borys Mańkowski pokona Normana Parka na FAME MMA 11?
Najnowsze