Borys Mańkowski

i

Autor: East News Borys Mańkowski

Borys Mańkowski zdradził co z jego przyszłością w FAME MMA i KSW! Padła jasna deklaracja

2021-09-30 18:39

Ogłoszenie walki wieczoru gali FAME MMA 11, w której zmierzą się Borys Mańkowski oraz Norman Parke wstrząsnęło nie tylko fanami freak fightu. "The Tasmanian Devil" i "Stormin" mieli już okazję walczyć ze sobą w KSW i teraz przyszedł czas na ich kolejne starcie. Zanim jednak Mańkowski i Parke zmierzą się na FAME MMA 11, gwiazdor KSW miał okazję porozmawiać z Andrzejem Kostyrą i zdradzić jakie ma plany na przyszłość zarówno w FAME MMA, jak i KSW.

Jeszcze kilka tygodni temu mało kto pomyślałby, że Borys Mańkowski pojawi się w oktagonie federacji FAME MMA. Po tym, jak freak fightowa organizacja odsłoniła karty i ogłosiła pełną kartę walk FAME MMA 11, w tym walkę wieczoru Borys Mańkowski - Norman Parke, w świecie sportów walki zawrzało, a o komentarz pokusił się nawet Mateusz Gamrot. Obaj zawodnicy mieli już okazję spotkać się w klatce, stając naprzeciwko siebie jeszcze w federacji KSW. Teraz taki pojedynek w tej organizacji zdaje się być niemożliwy, co wykorzystało FAME MMA. Zanim jednak dojdzie do pojedynku Mańkowski - Gamrot, "The Tasmanian Devil" porozmawiał z Andrzejem Kostyrą na temat nie tylko walki na FAME MMA 11, ale również o swoich planach i o tym, jakie ma podejście do freak fightowej organizacji, w której przyszło mu się bić. 

Borys Mańkowski przejechał się po Marcinie Najmanie! Koszmarny pocisk, wszystko się nagrało [WIDEO]

Okazuje się, że "The Tasmanian Devil" ma już na horyzoncie kolejną walkę, która miałaby odbyć się jeszcze w tym roku. - Liczę na to, że w grudniu będę w KSW (...) Teraz będzie walka z Normanem i mam nadzieję, że w grudniu kolejne stracie w KSW - wyznał Borys Mańkowski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. - Nigdy w ogóle nie zakładałem, że kiedykolwiek zawalczę w FAME MMA, ale przyszło jak przyszło, można powiedzieć, że nie spodziewałem się tej kontuzji i tego wszystkiego, no i zawalczyłem w FAME MMA. Póki co nie zakładam, że będę jeszcze toczył tam walki, ale mówię, moje założenia mogą być takie, a realia mogą się pozmieniać - dodał gwiazdor KSW. Zobaczcie całą rozmowę Andrzeja Kostyry z Borysem Mańkowskim w naszym materiale wideo. 

Wielka metamorfoza Esmeraldy Godlewskiej! Chudnie przed powrotem! Ile już zrzuciła przed TOTALbet Punchdown 5?

Borys Mańkowski bezlitośnie podsumował Normana Parke'a przed FAME MMA 11
Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Najnowsze