Boxdel, Wojciech Gola

i

Autor: Instagram/boxdel/Wojtek Gola Boxdel, Wojciech Gola

Robi się gorąco

Boxdel brutalnie uderza w Wojciecha Golę. Publiczne pranie brudów. Pojawiły się okrutne zarzuty

2024-04-02 11:33

Wydawało się, że wielkie afery w świecie freak-fightów to niczym chleb powszedni i fani influencerów przyzwyczaili się do wszelkich dyskusji i ostrych wymian zdań. Jednak to, co dzieje się w ostatnim czasie w Internecie, przerasta najśmielsze oczekiwania. Z ostrą ofensywą ruszył Michał "Boxdel" Baron, który uderza w wiele osób. Ostro wypowiedział się również do Wojciecha Goli.

Po wybuchu wielkiej afery nazwanej "PandoraGate" jedną z osób, które były najbardziej krytykowane przez internautów, był Michał "Boxdel" Baron. Po kilku nagranych filmach na swoją obronę i przyjęciu pozycji pokrzywdzonego, odciął się na moment od mediów i nie pokazywał się publicznie. Powoli jednak zaczął wracać do życia medialnego i ostatnio wszystko wyglądało jak za dawnych lat. Nieoczekiwanie wszystko wróciło ze zdwojoną siłą, a tym razem Boxdel postanowił przyjąć pozycję atakującą i przypuścił medialną ofensywę.

Boxdel ostro do Goli. Robi się coraz bardziej gorąco

Uderzył w Natana Marconia, nie oszczędził Sylwestra Wardęgi i na jego liście znalazło się jeszcze kilka innych postaci. Obecnie można odnieść wrażenie, że Boxdel wytoczył wojnę wielu influencerom i nie zamierza oszczędzać nikogo. Dość niespodziewanie oberwało się również wspólnikowi Boxdela, Wojciechowi Goli. Obaj tworzyli FAME MMA.

Boxdel w Golę postanowił uderzyć za pośrednictwem platformy "X". - Haha Gola plastusiu, Sylwkowi piszesz jedno, a mi mówisz co innego. Jak Ty w ogóle mogłeś moralizować moje krzywe ruchy samemu będąc krzywusem. Zapierdol więcej mów motywacyjnych ludziom z invelo enełdżi jak być dobrym cool guyem - można przeczytać we wpisie Boxdela. Pytanie, jak daleko posunie się influencer w swoich atakach.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Listen on Spreaker.
Najnowsze