Boxdel

i

Autor: Instagram/Boxdel Boxdel

Puszka pandory

Boxdel wykluczony z działalności w FAME MMA! Gigantyczna afera w polskim internecie. Ustalenia Sylwestra Wardęgi szokują

2023-10-03 22:42

Polski internet od kilku godzin żyje ustaleniami Sylwestra Wardęgi, który ujawnił szokujące informacje dotyczące jednego z największych YouTuberów w Polsce, Stuarta Burtona, znanego jako "Stuu". W publikacji Wardęgi pojawiły się również obciążające dowody dotyczące Michała "Boxdela" Barona. Federacja FAME MMA zadziałała błyskawicznie i wydała oświadczenie dotyczące całej sprawy.

Od kilku dni głośno było o aferze związanej ze "Stuu". Pojawiało się coraz więcej doniesień, że Stuart Burton miał utrzymywać relację z nieletnią dziewczyną, która miała poniżej 15 lat. W materiale Sylwestra Wardęgi pokazano wiadomości, jakie kierował do 13-letniej wówczas kobiety. Youtuber miał wysyłać jej dwuznaczne teksty, m.in. opis swoich erotycznych snów. Miało również dojść do spotkania "Stuu" z nieletnią.

Oświadczenie FAME MMA w sprawie Boxdela. Zdecydowana reakcja

W materiale Sylwestra Wardęgi znalazła się również wzmianka o Michale "Boxdelu" Baronie. YouTuber pokazał fragmenty rozmowy Boxdela z jedną z nieletnich dziewczyn. Wiadomości, które zostały upublicznione były bardzo dwuznaczne i przekraczały mnóstwo granic. Po publikacji Wardęgi reakcja FAME MMA była natychmiastowa. - Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym - czytamy w oświadczeniu federacji.

- Decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących bardzo niepokojących zachowań Michała Barona w okresie przed rozpoczęciem działalności w federacji. Oświadczam również, że władze federacji nie posiadały wiedzy dotyczącej wspomnianych zachowań. O dalszych krokach natury formalnej Federacja poinformuje w formie oświadczenia na oficjalnych kanałach FAME w mediach społecznościowych - można przeczytać. Całość oświadczenia poniżej.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Fagata przed FAME Friday Arena 2. "Stuu ma prze***ne"
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze