Ewa Brodnicka Seksmasterka

i

Autor: screen/youtube.com/HighLeague

Brodnicka i Lil Masti pobiły się na ważeniu przed galą High League! Mocne sceny

2021-08-27 19:40

Ewa Brodnicka i Aniela Bogusz pobiły się na ważeniu przed galą High League! Pomiędzy byłą mistrzynią świata i Europy a influencerką i YouTuberką doszło do starcia, które pokazuje, jak zacięta będzie między nimi walka w trakcie jutrzejszej gali. "Złej krwi" między panami nie brakowało, co zapowiada wyjątkowo brutalna konfrontacja.

Ewa Brodnicka i Lil Masti stworzą jutro wielkie widowisko w trakcie gali High League. Bokserka, która ma w dorobku tytuł mistrzyni świata w kategorii super piórkowej, wzięła udział w trakcie ważenia przed starciem z Anielą Bogusz, która zyskała sławę jako Seksmasterka. Panie darzą się wyjątkowo negatywnymi uczuciami, co było widoczne w trakcie ceremonii. Doszło do bijatyki, a same bohaterki gali High League nie szczędziły sobie wyjątkowo mocnych słów.

Wszyscy spojrzeli na Linkiewicz. Co ona ma na twarzy? Widok przeraża

Ewa Brodnicka i Lil Masti zszokowały w trakcie gali High League. Mocne słowa

W trakcie spotkania na ważeniu doszło do ciekawego i dość nietypowego starcia między Ewą Brodnicką a Anielą Bogusz. Panie nie darzą się sympatią, o czym mogliśmy przekonać się w trakcie konferencji prasowych, jednak to, co pokazały w trakcie ceremonii ważenia, przejdzie do historii. Brodnicka pojawiła się w srebrnym, obcisłym kombinezonie, co rozbawiło Lil Masti, która zaczęła sobie robić żarty z jej wyglądu. Okazało się, że Brodnicka miała się czym "odwdzięczyć" i podarowała influencerce zabawkę erotyczną. To zachowanie ją sprowokowało i doprowadziło do bójki, w której trakcie posypały się wulgaryzmy.

Artur Boruc uderzył w Zbigniewa Bońka. Nie miał litości, wyjątkowo mocne słowa

Jan Tomaszewski po losowaniu Legii w Lidze Europy. "To nie są frajerzy..."

Gala High League rozgrzeje kibiców. Wielkie starcie między Brodnicką a Lil Masti już jutro 

- Hipokrytka. Nabijałaś się z "Sexmasterki", a spójrz na siebie - grzmiała Bogusz.

- Robiłaś z siebie k***ę i nadal jesteś k***ą - odpowiadała Brodnicka.

Do starcia między Brodnicką a Lil Masti dojdzie już w trakcie jutrzejszej gali High League. Relacja live z tego wydarzenia na żywo na stronie sport.se.pl, zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze