Brodnicka i Lil Masti pobiły się na ważeniu przed galą High League! Mocne sceny

2021-08-27 19:40
Ewa Brodnicka Seksmasterka
Autor: screen/youtube.com/HighLeague

Ewa Brodnicka i Aniela Bogusz pobiły się na ważeniu przed galą High League! Pomiędzy byłą mistrzynią świata i Europy a influencerką i YouTuberką doszło do starcia, które pokazuje, jak zacięta będzie między nimi walka w trakcie jutrzejszej gali. "Złej krwi" między panami nie brakowało, co zapowiada wyjątkowo brutalna konfrontacja.

Ewa Brodnicka i Lil Masti stworzą jutro wielkie widowisko w trakcie gali High League. Bokserka, która ma w dorobku tytuł mistrzyni świata w kategorii super piórkowej, wzięła udział w trakcie ważenia przed starciem z Anielą Bogusz, która zyskała sławę jako Seksmasterka. Panie darzą się wyjątkowo negatywnymi uczuciami, co było widoczne w trakcie ceremonii. Doszło do bijatyki, a same bohaterki gali High League nie szczędziły sobie wyjątkowo mocnych słów.

Wszyscy spojrzeli na Linkiewicz. Co ona ma na twarzy? Widok przeraża

Ewa Brodnicka i Lil Masti zszokowały w trakcie gali High League. Mocne słowa

W trakcie spotkania na ważeniu doszło do ciekawego i dość nietypowego starcia między Ewą Brodnicką a Anielą Bogusz. Panie nie darzą się sympatią, o czym mogliśmy przekonać się w trakcie konferencji prasowych, jednak to, co pokazały w trakcie ceremonii ważenia, przejdzie do historii. Brodnicka pojawiła się w srebrnym, obcisłym kombinezonie, co rozbawiło Lil Masti, która zaczęła sobie robić żarty z jej wyglądu. Okazało się, że Brodnicka miała się czym "odwdzięczyć" i podarowała influencerce zabawkę erotyczną. To zachowanie ją sprowokowało i doprowadziło do bójki, w której trakcie posypały się wulgaryzmy.

Artur Boruc uderzył w Zbigniewa Bońka. Nie miał litości, wyjątkowo mocne słowa

Jan Tomaszewski po losowaniu Legii w Lidze Europy. "To nie są frajerzy..."

Gala High League rozgrzeje kibiców. Wielkie starcie między Brodnicką a Lil Masti już jutro 

- Hipokrytka. Nabijałaś się z "Sexmasterki", a spójrz na siebie - grzmiała Bogusz.

- Robiłaś z siebie k***ę i nadal jesteś k***ą - odpowiadała Brodnicka.

Do starcia między Brodnicką a Lil Masti dojdzie już w trakcie jutrzejszej gali High League. Relacja live z tego wydarzenia na żywo na stronie sport.se.pl, zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze