Tomasz Narkun

i

Autor: Twitter Tomasz Narkun

Potworny cios

BRUTALNY nokaut na Narkunie. Boli od samego patrzenia, ale kopnięcie Brazylijczyka

2022-10-14 22:03

Tomasz Narkun na KSW 75 wracał po kilkumiesięcznej przerwie. Reprezentant Polski miał zamiar wrócić na zwycięską ścieżkę po tym, jak przegrał dwie walki z rzędu. Ale i tym razem musiał uznać wyższość rywala. Na początku drugiej rundy został brutalnie znokautowany przez Luisa Henrique da Silvę. Brazylijczyk zakończył pojedynek frontalnym kopnięciem.

Tomasz Narkun przez długi czas należał do czołowych zawodników KSW. Był nawet mistrzem wagi półciężkiej. Wiele zmieniło się w ostatnim czasie. Ostatnią zwycięską walkę stoczył w listopadzie 2020 roku, kiedy pokonał Ivana Erslana. Potem przegrał i z Philem De Friesem i z Ibragimem Czużygajewem. Na KSW 75 wrócił do klatki po dziewięciu miesiącach przerwy.

Okropny nokaut na Narkunie. Brazylijczyk zmiótł go kopnięciem

Ale tego powrotu do udanych nie zaliczy. Choć w pierwszej rundzie Polak miał przewagę i Luis Henrique da Silva miał bardzo trudne momenty, po przerwie role odwróciły się momentalnie. Brazylijczyk w pierwszych sekundach drugiego starcia wyprowadził świetne frontalne kopnięcie, które doszło do szczęki Narkuna. Ten runął jak rażony piorunem i sędzia przerwał pojedynek.

Mamed Khalidov PIERWSZY RAZ o walce z Pudzianowskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze