BRUTALNY NOKAUT w 9 sekund. Przerażające sceny na gali w Polsce. DRAMATYCZNE WIDEO

2020-08-01 7:54 DaO
Michał Andryszak
Autor: Facebook/Rocky Warriors Cartel

Jednym z głównych powodów, który przyciąga kibiców do sportów walki są mocne wrażenia, jakie dostarczają zawodnicy. Zaliczają się do tego również brutalne nokauty, które potrafią być bardzo efektowne. Kolejnym tego przykładem była gala Rocky Warriors Cartel, w której udział wziął m.in. Michał Andryszak. Polski zawodnik dzięki brutalnemu i błyskawicznemu nokautowi przeszedł do historii rodzimego MMA.

Nazwisko Andryszaka dla kibiców mieszanych sztuk walki powinno być doskonale znane. 28-latek przez wiele lat występował w największej polskiej federacji MMA, a więc w KSW. Co więcej, zdobył pas mistrzowski w wadze ciężkiej. Potem wpadł jednak w kryzys i przegrał dwie walki z rzędu. Teraz swoich sił postanowił spróbować w nowej federacji.

Radczenko UDERZA w Szpilkę: "Nie jest mu wstyd przed kibicami?" [TYLKO U NAS]

O tym, że swoich umiejętności nie stracił, przekonaliśmy się bardzo szybko. Andryszak wystąpił w walce wieczoru gali RWC w amfiteatrze w Mrągowie. Jego rywalem był Ion Grigore. Błyskawicznie okazało się, że Rumun w starciu z Polakiem nie ma żadnych szans. Andryszak walkę rozstrzygnął w zaledwie dziewięć sekund, a ciosem kończącym okazało się wysokie kopnięcie.

Joanna Jędrzejczyk zakończy karierę? Jest deklaracja Wojowniczki!

Lewa noga "Longera" trafiła rywala prosto w ucho i skroń. Grigore padł jak ścięty i najprawdopodobniej na chwilę stracił przytomność. Jego ciało zesztywniało i niezbędna była pomoc służb medycznych. Zwycięstwo Andryszaka w tak krótkim czasie jest jednym z najlepszych osiągnięć w polskim MMA.

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW
Najnowsze