Chajzer wręczył nagrodę w ręce eleganta Najmana! Ten wskoczył w garnitur i pierwszy raz pokazał ważne osoby [ZDJĘCIE]

2021-06-11 23:49
Zygmunt Chajzer, Marcin Najman
Autor: Marek Kudelski / SE, Marcin Najman Zygmunt Chajzer, Marcin Najman

Takiego wyróżnienia niemal nikt się nie spodziewał. Mimo to, Marcin Najman wskoczył w garnitur i z dumą odebrał nagrodę Top Polish Brands podczas VII Forum Biznesu. Po raz pierwszy "El Testosteron" pokazał ważne w swoim życiu osoby - nie chodzi o jego bliskich z rodziny, a bliskich współpracowników. Najman pokazał zdjęcia ze swoimi wspólnikami. Także oni, a nie tylko sam Najman, stoją za sukcesem organizacji MMA VIP.

Druga gala organizacji MMA VIP zbliża się wielkimi krokami. Marcin Najman zorganizuje kolejne wydarzenie z interesującymi pojedynkami - w klatce zobaczymy m.in. Szymona "Taxi Złotówę" Września, który jest ostatnim pogromcą "El Testosterona", słynącego z wielkich bicepsów "Króla Syntholu" czy... brata Mariusza Pudzianowskiego, Krystiana. Tuż przed piątkowym wydarzeniem (18.06), organizacja została wyróżniona nagrodą Top Polish Brand podczas VII Forum Biznesu. "El Testosteron" nie krył dumy z tego wyróżnienia.

Marcin Najman bezlitosny dla gwiazdy TVP. Wytknął mu zawstydzający błąd, tego nie można robić!

Nagrodę odbierał wystrojony w garnitur i w czarnej koszuli. Statuetkę wręczył mu sam Zygmunt Chajzer. Co ważne, Najman pochwalił się na fotografiach także swoimi biznesowymi partnerami. Po raz pierwszy pokazał się na wspólnych zdjęciach ze swoimi wspólnikami, którzy pomogli mu osiągnąć sukces z jego galą MMA VIP. Dokładnych danych "El Testosteron" nie chce opublikować, ale przyznaje, że wynik był zadowalający!

Najman do fotografii pozował z Dariuszem Kosowskim oraz Kacprem Woźniakiem. - Miło nam poinformować, iż organizacja MMA-VIP otrzymała nagrodę podczas VII Forum Biznesu Top Polish Brands! Jesteśmy dumni iż Kapituła dostrzegła naszą prace i nasz produkt - napisał Marcin Najman na Instagramie.

Zobacz zdjęcia Marcina Najmana ze wspólnikami w galerii poniżej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze