Marcin Najman bezlitosny dla gwiazdy TVP. Wytknął mu zawstydzający błąd, tego nie można robić!

2021-04-08 14:59 kkn
Marcin Najman
Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman zakończył już sportową karierę, ale nie oznacza to, że jego popularność maleje. Były pięściarz i zawodnik mieszanych sztuk walki pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, a także chce organizować kolejne gale. Najman przyzwyczaił swoich fanów do tego, że zabiera głoś w wielu kwestiach. Niekoniecznie związanych ze sportem. Tym razem od Najmana oberwało się gwieździe TVP, Jarosławowi Jakimowiczowi.

Ciężko znaleźć osobę, która nie słyszałaby o Marcinie Najmanie. O byłym zawodniku można mówić naprawdę wiele czy to dobrego, czy złego, ale nie można uciec przed faktem, że wyrobił sobie dość mocną pozycję na rynku i świetnie z tego korzysta. Gale z jego udziałem zawsze przyciągały mnóstwo fanów. Co prawda w ostatnim czasie Najman rzadko wychodził ze swoich pojedynków zwycięsko, ale wydawało się, że zupełnie się tym nie przejmował. Ostatnio postanowił jednak odwiesić rękawice na kołek i zrezygnować z kontynuowania kariery. Na sportowej emeryturze się jednak nie nudzi, bo nie dość, że często występował w roli eksperta w niektórych telewizjach, to w dodatku ma w planach organizowanie kolejnych gal MMA. Najman nie byłby ponadto sobą, gdyby nie zaczepił kogoś w mediach społecznościowych.

Prawda o wykształceniu Kamili Wybrańczyk została odkryta. Kryminalne wątki w edukacji

Były zawodnik słynie bowiem z ostrych wypowiedzi i zazwyczaj nie gryzie się w język. Jak szybko podpaść Najmanowi przekonał się gwiazdor TVP, Jarosław Jakimowicz. Częstochowianin wytknął prezenterowi bardzo poważny błąd, którego wystrzegać się powinien każdy mężczyzna. Radę Marcina Najmana warto zapamiętać. A czego ona dotyczy, o tym przekonacie się w galerii.

Wiadomo, jak naprawdę wyglądał pobyt Artura Szpilki w więzieniu. Przetrwał tam straszne cierpienia

Najnowsze