Conor McGregor dopuścił się GWAŁTU?! SZOKUJĄCE informacje na temat gwiazdora UFC

2021-01-20 13:09 PM
Conor McGregor
Autor: East News Conor McGregor

Conor McGregor to jeden z najlepszych zawodników w historii UFC, największej organizacji MMA na świecie, oraz największa gwiazda mieszanych sztuk walki. Irlandczyk znany jest ze swojego kontrowersyjnego zachowania, jednak na kilka dni przed jego kolejnym starciem pojawiły się niezwykle poważne zarzuty pod adresem 32-latka.

Conor McGregor po raz ostatni w UFC walczył ponad niemal dokładnie 12 miesięcy temu. 18 stycznia 2020 roku pokonał on przez techniczny nokaut Donalda Cerrone. Teraz Irlandczyk wraca, aby na gali UFC 257 zmierzyć się po raz drugi w karierze z Dustinem Poirierem. Amerykanin w 2014 roku uległ McGregorowi i teraz przyszedł czas na rewanż, po którym zwycięzca dostanie prawo walki o tytuł mistrza wagi lekkiej.

Mateusz Borek dla "SE" o "Diablo": zawsze miał skłonność przyciągania problemów [WYWIAD]

Niestety dla 32-letniego „Notoriousa” nie będą to spokojne przygotowania. Kilka dni przed galą UFC 257 na jaw wyszły informacje, że Conor McGregor został oskarżony o gwałt. Jak podaje irlandzki „Independent” przeciwko zawodnikowi MMA został złożony pozew oskarżający go o pobicie oraz gwałt. McGregor miał być współuczestnikiem w sprawie.

PORNO w zegarku za 8 MILIONÓW. Conor McGregor pokazał OBSCENICZNE ZDJĘCIE:

Irlandzka gazeta nie podała szczegółów całej sprawy, jednak zrobił to „New York Times”. Do całej sytuacji miało dojść w grudniu 2018 roku. Zawodnik MMA ponoć utrzymywał w mediach społecznościowych kontakt z młodą kobietą, z którą wymieniał sprośne wiadomości. Ostatecznie miała ona zgodzić się na przyjazd do hotelu, w którym przebywał McGregor.

Popek zdradził datę kolejnej walki w FAME MMA! Co za przemiana, wygląda jak superbohater

Z relacji przedstawionej w gazecie wynika, że młodą kobietę do hotelu przywiózł kierowca irlandzkiego zawodnika, a w trakcie podróży miała ona zażyć kokainę. W hotelu Conor McGregor podobno wymuszał na kobiecie pocałunki, a później siłą rozebrał i odbył z nią stosunek seksualny, czemu ta się sprzeciwiała.

Miesiąc po tym zdarzeniu kobieta zdecydowała się zgłosić sprawę na policję, a teraz złożyła pozew przeciwko McGregorowi. Twierdzi, że wydarzenie to doprowadziło ją do depresji innych problemów psychicznych. Kobieta domaga się od zawodnika MMA odszkodowania w wysokości 1,79-2,13 milionów dolarów za uniemożliwienie zarabiania na siebie pieniędzy, zamianę domu i koszty leków. Rzecznik Conora McGregora zaprzecza, aby zawodnik brał udział w tym zdarzeniu.

Dariusz Michalczewski: Miałbym dzisiaj 20 MLN followersów na Instagramie l Andrzej Kostyra
Najnowsze