Conor McGregor

i

Autor: Instagram/thenotoriousmma Conor McGregor

szokujące ustalenia

Conor McGregor miał zachowywać się jak opętany. Porażające słowa o legendzie. Groził kobiecie, że ją utopi

2023-01-25 12:50

Conor McGregor to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych postaci w historii mieszanych sztuk walki. Jednak nie tylko w pozytywnym znaczeniu, bo Irlandczyk często popadał w kłopoty. Czarne chmury nad legendą zebrały się również teraz. McGregor oskarżany jest o napaść na kobietę, a jej zeznania i opis zachowania zawodnika mogą przyprawić o gęsią skórkę.

Conor McGregor to postać znana nawet przez tych, którzy nie zawsze śledzą najważniejsze wydarzenia w MMA. Irlandczyk to legenda sportów walki, gwiazda biznesu i osoba niebywale kontrowersyjna w jednym. Nierzadko można było usłyszeć o mniejszych bądź większych aferach z jego udziałem. Teraz jednak McGregor może mieć bardzo poważne problemy, bo wróciła sprawa, która miała mieć miejsce latem ubiegłego roku.

McGregor napadł na kobietę? Porażające zeznania poszkodowanej

Całe zdarzenie miało wydarzyć się na imprezie urodzinowej legendy UFC, o czym informuje dziennik "Majorca Daily". McGregor świętował na Ibizie. Najpierw w klubie, następnie na jachcie. I to właśnie tam McGregor miał zaatakować kobietę. Poszkodowana wyjawiła, że mężczyzna ją obrażał, kopnął w brzuch i groził, że ją utopi. - Jego zachowanie zmieniło się w moment. To wyglądało, jakby był opętany - wyznała kobieta.

- Wiedziałam, że muszę opuścić łódź, bo inaczej mnie zabije. Mamy wspólnych znajomych i w przeszłości wielokrotnie się widzieliśmy. Nie mogę uwierzyć w to, co mi zrobił - dodała. Sprawa pierwotnie została odłożona, gdyż były braki w zeznaniach. Teraz poszkodowana miała dostarczyć numery telefonów świadków zdarzenia i może być znów rozpatrywana. McGregor nie ma żadnych formalnych zarzutów i zaprzecza wszelkim oskarżeniom.

MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze