Conor McGregor

i

Autor: Instagram/thenotoriousmma Conor McGregor

Kolejny wybryk?

Conor McGregor musiał uciekać z... pogrzebu. Jest nagranie. Takiej historii nie spodziewał się nikt

2023-07-20 8:06

Jeśli trzeba byłoby wskazać na zawodnika, który regularnie wpada w tarapaty przez swój szalony temperament, to na podium na pewno znalazłby się Conor McGregor. Irlandzka gwiazda MMA co chwila ląduje na czołówkach gazet jako bohater kolejnej afery. Tym razem wszystko miało miejsce... na pogrzebie. McGregor opuszczał pożegnanie swojej ciotki w pośpiesznym tempie.

Conor McGregor to niekwestionowana gwiazda światowego MMA. Irlandczyk zrobił ogromną karierę i to w dużej mierze dzięki jego postaci ta dyscyplina sportu stała się tak popularna. Zawsze wiedział, jak zrobił show, jak zachęcić kibiców do oglądania jego walk, a co najważniejsze, toczył fantastyczne pojedynki ze spektakularnymi nokautami, które robiły ogromne wrażenie.

McGregor uciekał z pogrzebu. Pojawiło się nagranie

Ale jak to bywa z wielkimi gwiazdami, bywają one kontrowersyjne. Nie inaczej jest w przypadku McGregora, który wielokrotnie wpadał w większe lub mniejsze problemy. Charakter Irlandczyka często dawał o sobie znać i sprawiał, że zawodnik miał problemy z prawem oraz po prostu wywoływał skandale. Teraz zagraniczne media donoszą, że McGregor musiał uciekać z pogrzebu swojej ciotki, Pameli McGregor.

Portal TMZ podał, że Irlandczyk był rozjuszony zachowaniem niektórych żałobników i wolał uciec z miejsca niż zaogniać sytuację. W sieci pojawiło się nawet nagranie pokazujące, jak McGregor pośpiesznie udaje się do swojego samochodu, a następnie odjeżdża spod miejsca, gdzie odbywała się stypa. - Prowadzone jest dochodzenia w celu ustalenia, co się stało. Jednak na tym etapie nie złożono żadnych skarg i nikt nie został aresztowany - przekazała miejscowa policja.

Sonda
Czy Conor McGregor powinien zakończyć już karierę?
Najnowsze