Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram Kamila Wybrańczyk

Wszystko widać jak na dłoni

Coś stało się z włosami Kamili Wybrańczyk. Partnerka Artura Szpilki już tego nie ukrywa

2022-11-08 14:33

Wielkie zainteresowanie, jakim cieszy się Kamila Wybrańczyk, wybuchło dość nagle. Partnerka Artura Szpilki uwagę fanów zawdzięcza jednak nie tylko związkowi z zawodnikiem sportów walki. Sama również próbuje sił w MMA. Na Instagramie tym razem uraczyła obserwujących serią materiałów, na których widać, że coś stało się z jej włosami. Tego po prostu nie dało się ukryć.

Kamila Wybrańczyk przyzwyczaiła już wszystkich, że bardzo dba o to jak wygląda. Partnerka znanego byłego pięściarza, a obecnie zawodnika MMA, Artura Szpilki wielokrotnie na Instagramie prezentowała kosmetyki, które pomagają jej w utrzymaniu nienagannej urody. Zresztą sama zainteresowana również wypuściła na rynek preparaty oraz perfumy dla pań. Nic dziwnego, że każdy jej wpis o tym charakterze przyciąga uwagę szczególnie fanek. Kamila Wybrańczyk zna się na tym, o czym opowiada. Tym razem jednak pokazała materiały z zabiegu, jaki przeszła w profesjonalnym salonie. Wyraźnie widać, że specjaliście zajęli się jej włosami, a już niedługo później zobaczyliśmy pierwsze efekty ich pracy i nie da się ukryć, że spisali się na medal.

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z siłowni. Fani nie wytrzymali, domagają się jednego

Kamila Wybrańczyk zmieniła fryzurę

Niemal każda kobieta w pewnym momencie zaczyna zwracać uwagę na kolor swoich włosów. Niektóre panie diametralnie go zmieniają i z szatynek stają się np. blondynkami. Kamila Wybrańczyk, która w ostatnim czasie zdobywa sławę również dzięki walkom MMA, nie poszła aż tak daleko. Fani doskonale kojarzą jej ciemne włosy i najwyraźniej nie chciała zmieniać tego image'u. Postanowiła jednak nadać swojej fryzurze nowego blasku i udała się na farbowanie. Nie ukrywała tego, ponieważ wrzuciła materiał prosto z fryzjerskiego zabiegu.

Natsu kontra Fagata na High League 5! Poznaliśmy hitowe zestawienie na grudniową galę

Kamila Wybrańczyk i jej włosy

i

Autor: Instagram Kamila Wybrańczyk i jej włosy

Partnerka Szpilki zaprezentowała efekty

Kruczoczarne włosy Kamili Wybrańczyk to jej znak rozpoznawczy. Po wizycie w profesjonalnym salonie postanowiła pochwalić się efektami. W ciągu kilkunastu godzin pojawiło się na Instagramie kilka nagrań, na których partnerka Szpilki dumnie prezentuje swoje włosy. Jak się zmieniły? Ocenę pozostawiamy Wam, ale sama zainteresowana najwyraźniej jest zadowolona z tego, że zdecydowała się na wizytę u specjalistów.

Najnowsze