Dominika Rybak, PRIME SHOW MMA 2

i

Autor: PRIME MMA PRIME MMA 2: Dominika Rybak

Czołowa polska tiktokerka zadebiutuje w PRIME MMA! Dominika Rybak wejdzie do oktagonu już 9 lipca

2022-05-17 16:59

Kolejną gwiazdą gali PRIME 2: Kosmos będzie Dominika Rybak. Jedna z największych polskich tiktokerek zadebiutuje już 9 lipca w Gdyni. Dominika może się pochwalić liczbą aż 2,3 miliona obserwujących w tym popularnym serwisie. Ponadto na Instagramie jej poczynania śledzi prawie 400 tysięcy fanów!

Dominika Rybak już od jakiegoś czasu trenuje sporty walki w słynnym klubie Berserkers Team w Szczecinie. Jej sparingpartnerką jest znana w środowisku MMA dziennikarka Paulina Klimek. Dominika chętnie też trenuje BJJ w kimonach, sporty walki zaczęły odgrywać w jej życiu dużą rolę. Jej debiut był oczekiwany od dawna przez jej fanów. Było wiele spekulacji gdzie wystąpi, zdecydowała się walczyć dla PRIME SHOW MMA. Z kim się zmierzy w swoich debiucie na PRIME 2?

Gigantyczny rywal Pudziana powraca! Nie uwierzysz, z kim zmierzy się tym razem, szokujące zestawienie

Podczas pierwszej gali PRIME MMA zaprezentowała się m.in. seksowna Ola Okrzesik, która wygrała z Queen of the Black. Czy Dominika Rybak pójdzie w jej ślady?

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.

Aktualna karta walk:

Bombardier vs Stifler

Dominika Rybak vs TBA

Kapela vs TBA

Piotr Kaluski vs TBA

Tak wyglądały kulisy gali Prime MMA. Krew, pot i łzy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze