Ustalono datę pogrzebu

Dawid Ozdoba nie żyje. Wiadomo, kiedy pogrzeb byłego zawodnika FAME MMA i celebryty

2022-10-12 20:36

Te informacje wywołały ogromne poruszenie na początku października. Na początku października, zmarł Dawid Ozdoba, były zawodnik FAME MMA, celebryta i były partner Edyty Herbuś. Podjęto decyzję w sprawie pogrzebu Ozdoby. Ten będzie miał miejsce jeszcze w pierwszej połowie października w Drawsku Pomorskim.

Dawid Ozdoba zmarł 3 października. Ciało byłego zawodnika organizacji FAME MMA i były celebryta znany m.in. z „Tańca z Gwiazdami” odszedł z tego świata na początku miesiąca. Świat sportu i rozrywki pogrążył się w głębokiej żałobie. Żegnali go jego bliscy, przyjaciele, znajomi ze świata show-bizensu. Informacji o śmierci były wstrząsające. Wcześniej mówiono o tym, że Dawid Ozdoba zmagał się z poważną chorobą, depresją.

Dawid Ozdoba nie żyje. Wiadomo, kiedy będzie pogrzeb

Za pamięć i duszę Dawida Ozdoby odprawiona zostanie msza święta. Datę wyznaczono na 14 października. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się od ostatniego pożegnania i wystawienia trumny z ciałem zmarłego w cmentarnej kaplicy w Drawsku Pomorskim o 13:00. Godzinę później odprawiona będzie msza żałobna.

Jak informuje portal DSI.net.pl, po mszy świętej nastąpi odprowadzenie zmarłego do grobu na cmentarzu w Drawsku Pomorskim. To tam odbędzie się ceremonia pogrzebowa.

Dawid Ozdoba nie żyje. Jego ciało znaleziono w warszawskim parku. Nowe fakty

Kim był Dawid Ozdoba?

Dawid Ozdoba zyskał rozgłos dzięki związkowi z Edytą Herbuś oraz występom w „Tańcy z Gwiazdami”. Swoją pierwszą walkę w MMA stoczył przeciwko Robertowi Burneice na MMA Attack 3 i musiał uznać wyższość „Hardkorowego Koksa”. Później został jednym z pierwszych zawodników federacji FAME MMA, i stoczył dwie walki na premierowych galach tej organizacji, obie niestety przegrał. Wiadomo, że Dawid Ozdoba cierpiał na depresję, o czym sam mówił. Jak udało się wcześniej ustalić „Super Expressowi” ciało 45-latka znaleziono w warszawskim Parku Picassa.

Sonda
Czy depresja to problem, z którym walczy się w Polsce w odpowiedni sposób?
Dawid Ozdoba nie żyje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze