przykra wiadomość

Dominik Abus z Gogglebox TTV niespodziewanie przekazał przygnębiające wieści. Zapanował ogromny smutek, musiał o tym powiedzieć

2023-04-26 12:39

Kariera Dominika Abusa z Gogglebox TTV w telewizji oraz internecie na dobre rozpoczęła się, kiedy w sieci pojawił się filmik z jego pracownikiem w roli głównej, Tadeuszem. Materiał stał się hitem internetu i nic dziwnego, że fani Abusa pytali go, co dzieje się z jednym z jego podwładnych. Gwiazdor Gogglebox TTV przekazał teraz przygnębiające wieści na jego temat.

Zanim Dominik Abus stał się jednym z ulubieńców widzów programu „Gogglebox. Przed telewizorem” TTV, a także jednym z prowadzących „Cringe Room” podczas gali PRIME SHOW MMA, przyjaciel Krzysztofa Radzikowskiego z powodzeniem prowadził swoją działalność. Jego kariera medialna na dobre rozpoczęła się, kiedy w sieci pojawił się filmik z jego pracownikiem, Tadeuszem w roli głównej, na którym ten kłóci się w prześmiewczy sposób z Abusem. Pracownik gwiazdora Gogglebox TTV szybko zyskał sympatię internautów, ale niestety teraz przyjaciel Krzysztofa Radzikowskiego musiał podzielić się smutną informacją.

Po tych słowach Dominika Abusa zapanował smutek. Gwiazdor Gogglebox TTV przekazał fanom przygnębiające wieści

Podczas ostatniego materiału na kanale „Strong Ekipa”, w którym Dominik Abus, Krzysztof Radzikowski i Konrad Karwat dzielili się kolejnymi opowieściami, Abus poruszył temat swojego byłego już pracownika Tadeusza, odpowiadając tym samym na liczne pytania zadawane przez fanów.

Dominik Abus z Gogglebox TTV niespodziewanie przekazał przygnębiające wieści. Zapanował ogromny smutek, musiał o tym powiedzieć

- Pytacie o Tadzia ś.p. w odcinkach, to wam powiem. No Tadzio niestety nie żyje. To już leci chyba czwarty rok, jak Tadzia nie ma z nami, ale to był bardzo porządny człowiek. - wspominał swojego byłego pracownika Dominik Abus podając przygnębiające informacje.

Zobaczcie, jak schudł w ostatnim czasie Dominik Abus, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Dominik Abus powinien zawalczyć w MMA?
Listen on Spreaker.
PKO EKSTRAKLASA 24.04
Najnowsze