Don Kasjo wyzwał do walki Mateusza Gamrota! Z ust gwiazdora FAME MMA padła jasna deklaracja

Kasjusz Don Kasjo Życiński
Autor: Tomasz Radzik SE Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Pakiem na gali FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami, jednak gwiazdorowi programu MTV "Warsaw Shore" oraz freak-fightowej federacji chodzi już po głowie kolejne starcie. Podczas swojego udziału w programie "Cage" przed FAME MMA 10, Życiński wyzwał do walki Mateusza Gamrota, zawodnika UFC, z którym "Don Kasjo" nie jest ostatnio po drodze. Gwiazdor FAME MMA zwrócił się do "Gamera", zapraszając go do swojego klubu na pojedynek.

Fani FAME MMA zdecydowanie nie mogą narzekać na brak atrakcji i rozrywki w freak-fightowej federacji. Jedną z największych gwiazd organizacji, która stale dostarcza emocji jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Gwiazdor programu MTV "Warsaw Shore" oraz FAME MMA już na najbliższej, dziesiątej gali zmierzy się Normanem Parkiem, który doskonale jest znany polskim fanów sportów walki ze swoich walk w federacji KSW. Zanim jednak dojdzie do tego starcia, "Don Kasjo" pojawił się w programie "Cage", prowadzonym przez jednego z włodarzy FAME MMA, Boxdela. Podczas rozmowy poruszony został temat Mateusza Gamrota, z którym ostatnimi czasy nie po drodze Życińskiemu. Gwiazdor FAME MMA w swoim stylu postanowił podgrzać atmosferę i... wyzwać go do walki! 

Konflikt z Gamerem

Przed galą FAME MMA 9, Życiński w rozmowie z Boxdelem, również w programie "Cage" wyznał nieskromnie, że ma lepszą stójkę od polskiego zawodnika występującego w UFC. Tę wypowiedź przybliżył "Gamerowi" jeden z fanów, który dodzwonił się do programu "Hejt Park" na Kanale Sportowym, w którym uczestniczył Mateusz Gamrot. Zawodnik UFC nie gryzł się w język i o ile wyznał, że nie miałby problemu z takim starciem, to zaznaczyć, że on w przeciwieństwie do Życińskiego jest profesjonalista. Na odpowiedź "Don Kasjo" nie było trzeba długo czekać. 

Don Kasjo WYŚMIANY przez Marcina Dubiela przed walką z Normanem Parkiem. Odpowiedź była natychmiastowa

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra

Kasjo wyzywa Gamrota do walki

Podczas rozmowy z jednym z włodarzy FAME MMA, Kasjusz nie tylko odniósł się do słów Gamrota, ale także wyzwał go do walki. - Ja nic o walce nie powiedziałem, nawet mu kibicowałem w tym UFC, a on mnie zaczął od meneli i żulów wyzywać... Chcesz, SAKO Gdańsk, Grunwaldzka ulica, zapraszam - wypalił Don Kasjo. - Tam jestem codziennie, zapraszam jak chcesz dostać łomot. Tam nie ma klatki ku*** ośmiokątnej, jak on to mówi, ale jest ku*** duża sala i jak chcesz to wpie**** to zapraszam - skwitował Życiński. 

Gwiazda FAME MMA w szpitalu! Zamknęli go w... izolatce, kuriozalna sytuacja

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze