Don Kajo

i

Autor: Kamil Kacperczyk Don Kasjo

Don Kasjo zamknięty w ARESZCIE! Pokazał nagranie, trudna sytuacja gwiazdy freak fightów

2022-03-18 12:37

Jeszcze w lutym Kasjusz „Don Kasjo” Życiński nadzorował pierwszą galę PRIME SHOW MMA jako włodarz, a po niespełna miesiącu został zamknięty w areszcie! Gwiazdor freak fightów przeżył w Atlas Arenie wspaniałą noc, jednak obecnie ma na głowie spore problemy. Nie przeszkodziły mu one w poinformowaniu fanów o swej trudnej sytuacji, a filmik wrzucony przez „Don Kasjo” do mediów społecznościowych szybko stał się hitem.

Kasjusz Życiński zyskał rozpoznawalność jako gwiazdor programów reality show „Ex na plaży” i „Warsaw Shore”, jednak prawdziwy wzrost popularności zapewniły mu walki na FAME MMA. „Don Kasjo” związał się z pierwszą freak fightową federacją w Polsce i błyskawicznie stał się jej największą gwiazdą. O jego bokserskich pojedynkach z Marcinem Najmanem i Normanem Parke’em mówiło całe środowisko sportów walki, a prawdziwym hitem okazała się gala FAME MMA 12. Podczas niej „Kasjo” pokonał byłego mistrza KSW, Marcina Wrzoska, a tuż po tym włodarza organizacji, Michała „Boxdela” Barona. Życiński był na szczycie federacji, jednak niespodziewanie zerwał z nią kontrakt i został włodarzem nowo powstałego projektu PRIME SHOW MMA. Byli pracodawcy 30-latka złożyli na niego pozew, ale samozwańczy „Król” niezbyt się tym przejął. 19 lutego nadzorował premierową galę nowej organizacji i niesamowicie się tym cieszył.

Don Kasjo ujawnił, ile przepuścił w kasynie! Fortuna zniknęła błyskawicznie, taka suma to dla wielu abstrakcja [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć jeszcze Don Kasjo w FAME MMA?

Don Kasjo zamknięty w areszcie! Pokazał nagranie

Na pierwszej gali PRIME SHOW MMA Życiński zmierzył się w co-main evencie z Mateuszem Murańskim i pewnie go pokonał. Po zwycięstwie świętował razem z ukochaną Pauliną i szykował się do walki wieczoru – „Kamerzysta” vs „Lord Kruszwil”. Ta zakończyła się błyskawicznym nokautem pierwszego z nich i włodarz federacji mógł cieszyć się z udanej pierwszej gali. W wywiadach mówił o ogromnym sukcesie, jednak zapewne nie spodziewał się, że po niespełna miesiącu znajdzie się w o wiele gorszej sytuacji.

Linkiewicz lepsza od gwiazdy KSW?! Szokujące doniesienia z treningów, jest odpowiedź Owczarz

W galerii poniżej poznasz bliżej dziewczynę "Don Kasjo" - Paulinę:

„Don Kasjo” pokazał w mediach społecznościowych wyjątkowe nagranie z aresztu domowego. Na jego lewej kostce widać charakterystyczną opaskę, a gwiazdor freak fightów ewidentnie szuka sposobów na rozładowanie energii. W tym celu w samych bokserkach i koszuli, z klapkami na nogach, zaczął tańczyć w nie do końca kontrolowany sposób. Filmik podpisał w charakterystyczny dla siebie sposób: „Kiedy areszt domowy wjedzie za mocno na banię”. Tysiące internautów polubiło filmik Kasjusza i komentowało jego sytuację.

Tak wyglądały kulisy gali Prime MMA. Krew, pot i łzy
Najnowsze