Marta Linkiewicz, Karolina Owczarz

i

Autor: Tomasz Radzik / SE, Instagram Karoliny Owczarz Marta Linkiewicz, Karolina Owczarz

Linkiewicz lepsza od gwiazdy KSW?! Szokujące doniesienia z treningów, jest odpowiedź Owczarz

2022-03-17 7:55

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne wydarzenia organizacji MMA - tej zawodowej, czyli KSW 68 w Radomiu, i freak-fightowej, FAME MMA 13 w Gliwicach. Na Śląsku wystąpi Marta Linkiewicz, która do pojedynku z "Way of Blonde" ciężko trenuje nawet ze sportowcami. Twierdzi, że na sparingu była lepsza od Karoliny Owczarz. Ta nie czekała długo i ucięła wszelkie spekulacje.

Marta Linkiewicz ostro przygotowuje się do kolejnej walki dla organizacji FAME MMA. Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek przeszła w ostatnich latach olbrzymią przemianę - nie tylko wizerunkową. "LinkiMaster" będzie mierzyć się o pas kobiet freak-fightowej federacji z Karoliną "Way of Blonde" Brzuszczyńską. Podczas jednego z programów promocyjnych padły słowa zachwalające postawę Linkiewicz w sparingu z gwiazdą KSW, Karoliną Owczarz. Niektórzy twierdzili nawet, że zawodniczka FAME na sparingu miała być rzekomo... lepsza! Sama Linkiewicz uważa, że walczyła z nią jak równa z równą. Głos w tej sprawie zabrała sama Owczarz.

Linkiewicz lepsza na sparingu od gwiazdy KSW? Owczarz zabrała głos

Karolina Owczarz, która dla KSW bije się od marca 2018 roku, nie pozostawiła złudzeń, czy rywalka była od niej lepsza. - Nie no, tak na serio to beka i najbardziej cieszę się, że śmiejecie się z tego razem ze mną. Zabawna jest próba budowania pozycji sportowej jedną rundą, w której po prostu chodziłyśmy sobie dookoła siebie i przez trzy minuty nie działo się nic. Teraz już bym wiedziała, że luźna runda może budzić złudzenia, ale następnego razu już nie będzie. I tak wiem, że nie padły nigdzie konkretnie takie słowa. Chodzi o jakąś chorą otoczkę z każdej ze stron po 3 minutach sparingu - napisała na swoim Instagramie.

NIE PRZEGAP! Polak zastępstwem na walkę wieczoru gali UFC? Marcin Tybura jest już w Londynie!

Sonda
Co wolisz oglądać - FAME MMA czy KSW?

Kim jest Karolina Owczarz, gwiazda KSW?

Karolina Owczarz przez lata była dziennikarką Polsatu Sport zajmującą się sportami walki. Sama próbowała swoich sił na ringach - na początku pięściarskich. W 2018 roku zadebiutowała w MMA w organizacji KSW. Do tej pory wygrała cztery z sześciu walk. Ostatnio w październiku 2021 roku przegrała z Sylwią Juśkiewicz po jednogłośnej decyzji sędziów.

Marta Linkiewicz w FAME MMA

Marta Linkiewicz stoczyła do tej pory pięć pojedynków w organizacji FAME MMA. W debiucie wygrała z Esmeraldą Godlewską, ale potem od razu przegrała z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Później wygrywała z "Zusje", Martą Rentel i Kamilą Wybrańczyk.

NIE PRZEGAP! Były piłkarz Chelsea zadebiutuje w KSW. Niesamowita historia: "MMA było drugą szansą w życiu"

Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze