Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW/materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

Spotkanie na szczycie

Doszło do spotkania szefa KSW z Mariuszem Pudzianowskim. Nie ma już żadnych złudzeń. Wiadomość od Pudziana rozwiewa wątpliwości

2023-09-23 13:38

Mariusz Pudzianowski swoją ostatnią walkę stoczył na początku czerwca podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Przegrał wówczas z Arturem Szpilką i od tego momentu nieco mniej mówiło się kolejnym pojedynku legendy polskiego sportu. Zastanawiano się nawet, czy Pudzianowski nie postanowił o przejściu na emeryturę. Najnowszy wpis Martina Lewandowskiego i samego zawodnika rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Mariusz Pudzianowski nie może być zadowolony ze swoich ostatnich występów w mieszanych sztukach walki. Pod koniec ubiegłego roku szybko przegrał z Mamedem Khalidovem, a w czerwcu tego roku został pokonany przez Artura Szpilkę. Tym samym wśród kibiców zaczęły pojawiać się pytania, czy to nie zmierzch "Pudziana" w KSW i MMA w ogóle. W dodatku pojawiały się informacje, że zawodnik z Białej Rawskiej nie trenuje w klubie.

QUIZ: Test o Mariuszu Pudzianowskim. Więcej niż jeden błąd to wstyd dla fanów Pudziana!

Pytanie 1 z 14
Skąd pochodzi Mariusz Pudzianowski?

Co dalej z Pudzianem? Jednoznaczna deklaracja

Szybko okazało się, że absencja Pudzianowskiego związana jest z zabiegiem kolana, o której nie mówił głośno. Ale plotki o możliwym zakończeniu kariery przez 46-latka były mocno podsycone. Teraz wydaje się, że Pudziana zobaczymy jeszcze w klatce, o czym może świadczyć jego wiadomość. Martin Lewandowski, szef KSW opublikował wspólne zdjęcie z zawodnikiem.

Mariusz Pudzianowski ujawnił prawdę o walce! Przyznał to po czasie, zdecydował się o tym powiedzieć publicznie

- Pogadane o walkach, przeciwnikach, kasie, środowisku mma, rewanżach, treningach, dobrym jedzeniu i rolnictwie - napisał Lewandowski. Wpis szefa KSW błyskawicznie skomentował sam Pudzianowski. - No to prezes jedziemy dalej! Kolano prawie sprawne no to wiooo na sale - czytamy w komentarzu zawodnika. A to rozwiewa wszelkie wątpliwości i daje duże nadzieje na kolejny występ Pudzianowskiego w KSW.

Szymon Kołecki napędza polskiego mistrza. "On zawsze dąży do celu"
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze